Mk1 - Instrument tabla

Autor BluePunto, 30 Prosinac 2012, 11:52:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Konektoru od spoji ocisti spoji
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Susiah

Citat: franjo-fritz  u 16 Prosinac 2014, 01:16:32
Konektoru od spoji ocisti spoji
Dali brzinomjer ima veze sa ovim dijelom?


BluePunto

Citat: Susiah  u 16 Prosinac 2014, 17:42:37
Dali brzinomjer ima veze sa ovim dijelom?



Ako ti neradi cajger za brzinu onda ti vjerojatno nije sajla dobro sjela u to kaj si oznacio,
a ako ti neradi cajger od obrtaja, ocisti malo Ä'ekove (neznam koji je tocno) i probaj opet, i mozda malo kontakt spreja nebi bilo lose  :ok:

fiat punto s55

evo, čisto informativno, ako se neko želi rijeÅ¡it zelenog osvjetljenja na MK1, nek NE pokuÅ¡ava sa razrjeÄ'ivačem, on skine sve, i zeleno i crno, ako netko zna neko pametnije rjeÅ¡enje, nek mi javi
nema slika u potpisima :)

chico2288

Skalper u ruke i polako struži :D na kraju štapić za uši i aceton da očistiš ono što je ostalo.

danci1993

Ljudi imam rijesenje za to samo je malo preskupo ako sam radim. Bio sam kod jedne zene koja radi takve stvari a cak mislim da bi to mogo napravit zipp ili iwex sa foruma. Ugl rekla mi je zena da se da napravit samo mora sve crtat u nekom programa tak da je meni rekla oko 100 eura e sad ako nas je skupi malo vise mozemo podjelit troskove i vjerujem da bi to bilo to...

markohemarko

cifra je paprena
Ugl podloga je skenirana i komp obraÄ'ena, zatim laserski izrezan tanji pleksiglas i naljepnica sa obje strane. Sve je ispalo čak i bolje nego Å¡to sam zamislio, ko tvornički  ;D
To sam radio prije nekih 2god.
A cifra je bila nekih 150.

danci1993


markohemarko

Ako trebaš pošaljem ti pp pa popričaš s njim. Čovjek je zbilja korektan i jednostavan tak da nebi trebalo biti komplikacija...

Jus_us

Ima netko iz Zagreba da mi zamjeni indikator temperature na puntu mk1 td 60, zamjenio sam instrument tablu koja ima kazaljku umjesto lampice pa bi trebao to zamjeniti, dečko koji mi je to radio na prvom puntu nema vremena pa eto ako ima netko da bi mi to zamjenio bio bi zahvalan, platim naravno.

BluePunto

Citat: Jus_us  u 01 Lipanj 2015, 02:28:17
Ima netko iz Zagreba da mi zamjeni indikator temperature na puntu mk1 td 60, zamjenio sam instrument tablu koja ima kazaljku umjesto lampice pa bi trebao to zamjeniti, dečko koji mi je to radio na prvom puntu nema vremena pa eto ako ima netko da bi mi to zamjenio bio bi zahvalan, platim naravno.

Ako je isto ko na benzincu, to ti je 2min posla... i jednostavno je jedino ak si bas nezelis sam radit  :ok:

Jus_us

Ne znam dali je isto ko na benzincu ali dosta teško je doći do tog indikatora na td-u, no našao sam nekog ko će mi to srediti.