1.0ie problem

Autor Ceki, 17 Ožujak 2015, 18:41:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ceki

Imam problema sa auticem, pa cu ga ukratko opisati
Upalim ga i sve radi normalno, krenem isto ok i onda nakon nekog vremena, auto kad stoji na leru sam dize okretaje (gore dolje, gore dolje, ko da se zaletava)
Kad gledam motoric ler gasa, jednostavno se ne vrati u pocetno stanje do kud bi trebal
Kad onaj bimetal pomaknem onda se vrati na normalu, ali opet se vrati na istu stvar.

Auto mi opcenito na leru prilično smrdi po benzinu i po gradu ne troši ispod 8L (dok pazim kak ga vozim), sretan sam dok je ispod 9L

Isto tak ne znam dal kroz srednje otvore za zrak mora puhati toplo- meni nikad ne puše (sa strane prema prozorima puše), a prije 20 000 je mijenjan termostat.

Hvala

zeus

I meni je tako, samo što se meni još usput i ugasi kad mu padnu okretaji kod šaltanja. Ako ga samo ubacim u ler iz treće npr onda ga nekako zadrži, ali isto se hoće ugasit.

Mislim da nema šta drugo bit nego motorić jer to su baš ti simptomi, a i to im je uredna boljka.

Da je termostat vjerojatno bi se vidjelo na kazaljki temperature. U vožnji bi ostala dole, a na leru se digla. A i kad je termostat okretaji baš ne variraju nego uglavnom samo odu gore, barem u mojih više slučajeva.


Daj slikaj malo taj dio mašine di ti je motorić ako ti se da.

Ceki

Evo danas je bas motoric promijenjen, da je do njega...
Vidjet cu danas jel se popravilo to trokiranje prilikom ubrzanja, makar sumnjam da to ima veze sa motoricem

zeus

I?

Btw koliko te dosao motoric?

Ceki

270kn ti je novi u tokicu (bez popusta
Ali jednostavno, dok ubrzava na visokim okretajima (3. Brzina, 80-90km/h cca), na sekundu- dvije ko da zacuka..
Sad dok potrosim gorivo cu ga nataknati punog, da izmjerim potrosnju bas

Btw dal vam iz srednje konzole puše vruć zrak dok okrenete grijanje ?
Meni ne

dinko1981

Vozio sam una i taliana i poljaka i oba pušu samo hladno na te otvore, to je toliko nebulozno da se još uvjek nadam da je neki kvar bio u pitanju

the-rider

nije kvar, nebulozno je  :D
to sta cuka probaj kablove svjecica promjeniti
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

frend

Taj srednji otvor zraka je u biti za hlaÄ'enje i regulira se na onome air- max, služi kao hlaÄ'enje za vrijeme ljetnih mjeseci tu otvoris i ide zrak iz vana, na ostale otvore ide topli zrak koji reguliras toplo-hladno

Ceki

Promijenjeni kablovi, svjecice, sad motoric ler gasa i time se malo smanjilo to cukanje, ali nije do kraja ;)

nightrider5

Pozdrav ljudi,
imam isto una 1.0 ie i mali problemčić vec dugo vremena al bi ga volio rjesiti napokon,

nisam siguran jel problem u motoriću ler gasa ili necem drugom,
svaki put kad dodam naglo pun gas zablokira mi nesto i ostane motor radit na visokim okretajima i nakon sto pustim gas i stoji u leru,
to rjesim na nacin da nekoliko puta lagano diram po gasu( prvo malo vise pa 2, 3 puta samo taknem i normalizira se)

eto ako znato sto je bio bi sritan



PuntoZG

gumica na sajli od gasa

Green Punto

Citat: PuntoZG  u 28 Ožujak 2015, 14:51:53
gumica na sajli od gasa

istina, to se meni desavalo na puntu  :ok:
Cuore Sportivo   :wiii:

Ceki

Ja sam dal na svom Unicu limariju sloziti.
Naravno pragovi i vrata su koma
Izrezal sam na plazmu i popigal pragove i vrata cca 8 10cm , to ce se navariti i do one prve krivine na vratima pofarbati u crveno ;)
Jel neko ima mozda plastiku oko rezervoara za prodati ?

Shockre

Ako niste rijesili, mogao bi biti i alternator, jer dize se broj okretaja u nadi da se nafila akumulator,..nedavno sam imao taj problem.