Punto ne može skrenuti desno

Autor Punto_Ante, 09 Lipanj 2015, 20:47:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Punto_Ante

Pozdrav,

evo vračam se doma prije par min i 200 m prije moje ulice samo odjednom mi volan viÅ¡e ne želi skrenuti u desno. Ugl volan od početnog položaja se može okrenut max 300 stupnjeva prema desno i onda se viÅ¡e ni milimetra ne može okrenut? Lijevo ide do kraja bez problema. Nije servo. Netko zna u čemu je problem? Valjda nije letva volana?  :82:

Maverick

najbolje na dizalicu da je prednji štel u zraku i netko nek ti mota a ti prvo provjeri da mehanički nešto ne zapinje. da ti slučajno nije pukla opruga ili nešto pa zapinje za muldu

nekako mislim da nije letva volana. ali opet nisam imao iskustva s ovakvim kvarom

Punto_Ante

Sutra ću pogledat, sad je već mrak, probao sam sa lampom malo posvijetliti oko desnog kotača i uočio sam da je manžeta dosta masna na na jednoj strani dok je druga strana suha, ne znam da li to ima kakve veze?

Maverick

Citat: Punto_Ante  u 09 Lipanj 2015, 20:56:20
Sutra ću pogledat, sad je već mrak, probao sam sa lampom malo posvijetliti oko desnog kotača i uočio sam da je manžeta dosta masna na na jednoj strani dok je druga strana suha, ne znam da li to ima kakve veze?

kažem možda ti je nešto puklo. opet ta mast može bit iz manžete (obićno je gusta) ili iz mortizera ako imaš uljni


Punto_Ante

Kaže mehaničar da je otišla letva volana.

Maverick

Citat: Punto_Ante  u 12 Lipanj 2015, 00:18:55
Kaže mehaničar da je otišla letva volana.

na puntiću koji ja imam doma za djelove još uvjek stoji njegova. nije servo. meni je bilo sve ok. pa ako oćeš polovnu javi se