Punto mk1 auspuh..

Autor vlatko11, 28 Lipanj 2015, 10:09:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vlatko11

Protrunio mi je prednji lonac auspuha na mom puntiću (mk1, 1.2 60 ks) trebao bih ga mjenjat.
Sad postoji pitanje,može li ići i bez tog lonca?
Dobija li se neÅ¡to ili gubi bez njega?  :neznam:
Ako je isto s njim ili bez njega,bezbolnije je za novčanik uvalit samo cijev i furaj.  :bravo

Mike20

Naravno da može, neki i imaju samo stražnji, većina Punta 2 1.2 8v imaju samo stražnji. Dobit ćeš samo buku, drugih dobitaka ili gubitaka nema. Probaj, nije problem nakndano ubaciti lonac ak bude ti prebučan

vlatko11

Imao sam mk2 i nisam primjetio da je mk1 nešto tiši. Znači da može bez njega.Budem probao.

BluePunto

Ja sam se vozio jedno vrijeme samo sa zadnjim protočnim, bez srednjeg lonca i kata., tak da ide bez brige, ak ces ostavit orginal zadnji, neces imat problema sa bukom  :ok:

vlatko11

Zadnji je joÅ¡ original ali i on će uskoro riknut. Pomalo se iz njega čuje zveckanje a i ulaz cijevi u njega je poprilično hrÄ'av.
Kakav je bio zvuk sa protočnim?

Maverick

Citat: vlatko11  u 28 Lipanj 2015, 18:09:17
Zadnji je joÅ¡ original ali i on će uskoro riknut. Pomalo se iz njega čuje zveckanje a i ulaz cijevi u njega je poprilično hrÄ'av.
Kakav je bio zvuk sa protočnim?

Ako ti treba imam chelu granu sa svim u dobrom stanju.

BluePunto

Citat: vlatko11  u 28 Lipanj 2015, 18:09:17
Zadnji je joÅ¡ original ali i on će uskoro riknut. Pomalo se iz njega čuje zveckanje a i ulaz cijevi u njega je poprilično hrÄ'av.
Kakav je bio zvuk sa protočnim?

Misliš samo sa protočnim ili :82:

vlatko11

Samo s protočnim.Al nebih uklanjao katalizator.

BluePunto

Katalizator ti je dodatna oprema  :rofl :D

Pa zvuk je super :) ko voli to, ali ilegalan i mamac si za plavce  :ok:

Tak da najbolja kombinacija ako hoces dobit neki zvuk, nabavi si drugi srednji lonac, i iza stavi neki "sportski" protocni lonac od inoxa i super  :ok:

Maverick

ja ti imam katalizator i srednji i onda poluprotočni - zvuk je jebenica i sve legalno. plavci mi ništa ne mogu, zaustavili me već dva puta, jedan se čak i zavlačio i išao gledat ispod dal je lastovčić, jer on kao zna da samo lastovčić radi legalne lonce (koja mu je to fora bila da mi je znat)

PuntoZG

srednji i zadnji lonac u tokicu 402kn bez popusta  :ok:
tak da ak je srednji prdnuo, a velis da ce i zadnji uskoro, ak si mozes nekakav popust sredit mislim da ti je to najpovoljnije

franjo-fritz

Odi kod laste... Kakav tokic... Jedino ako su u ljutim parama
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks