Fiat Linea - dimenzija guma

Autor boombee, 06 Svibanj 2011, 11:23:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

scholaya


scholaya

Citat: Stilo M  u 04 Travanj 2016, 12:56:15
Ove bi trebale biti sa Punta Evo ili zadnjeg Punta i trebale bi pasat bez greske na Lineu

To mi nije dovoljan odgovor. Ako ih kupim, a polovne su i u drugom gradu, ne mogu ih vise vratiti. Treba mi odgovor nekoga ko ima bas te fele.

Stilo M

Felge su sa Fiat Punto EVO Sport
Upisu u google i vidit ces kad ti slike izbaci
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

DiscoVolante

Dimenzije tih felgi bi trebale biti 6.5Jx17", ET46.

scholaya

Ni u sta nisam vise siguran. Na ovom sajtu (http://www.wheel-size.com/), pise da je novi punto 4x100, a te fele su od novog punta, bar tako tvrdi cova od kojeg sam namjeravao kupiti, a on nema pojma sta je raspon sarafa ili centralna rupa.

Multijet

Na nutarnjoj strani felge bi trebalo pisati kolika je veličina felge i ostalo,zamoli ga da ti poslika taj dio
0989739290

Stilo M

Ajmo mi sad sve jos jednom proc..
Ti imas Lineu?
Stavio bi felga sa Punta Evo 17" sa gumom 215/45?
Linea i Punto Evo imaju isti ovjes
Znaci da i felge pasu sa jednog na drugi
Cemu komplikacije daljnje?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

scholaya

I ja predpostavljam da su to slicna auta, ali gdje god procitam za novog punta, raspon sarafa je 4x100, a centralna rupa 56.5. A ne znam nikoga s tim autom, pa da mogu provjeriti.
Nisam bio cak siguran ni za Lineu, pa sam uzeo subler i mjerio tockove.

Multijet

Tebe zbunjuje to što grande punto/punto/evo i linea imaju raspon 4x100 a ostali fiati 4x98. To je istina i ostatak je iz prošlosti kada su opelovci dali podvozje a fiat motorizaciju, znači ostavština je da g.punto ima opelovo podvozje a stime i 4X100 razmak rupa.

Stavi na auto i samo gassss.
0989739290

scholaya

Linea ima 4x98, centralna rupa 58.1. Licno sam mjerio zbog sumnje.

kiky776

tako je, a gp i gp evo imaju 4x100 i centralna 56.6

linea ima et od 35-44 a punto od 35-45 znači et je isti
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Multijet

Ok, za gp znam jer sam nabavljao felge pa sam pretpostavio da je i za lineu isti k....
Biti će da su turčini sastavljali lineu iz onoga šta im je bilo nadohvat ruke, iako vele da je blizanac gp-a, a ima svega na njoj (mislim na sastavne dijelove) iako sam i sam gledao da ju uzmem. Nije loša, ima mk2a, mk2b,gp-a,punto evo komponenata, ima veliki bunker ali vrlo mala vrata bunkera i to me najviše odbilo od nje.
0989739290

scholaya

Izgleda da su Lineu sastavili od preostalih dijelova starih fiata, a samo usminkali s vana, za siromasne balkance i njima slicne  :laughing-smiley-001:

scholaya

Citat: kiky776  u 06 Travanj 2016, 15:36:39
tako je, a gp i gp evo imaju 4x100 i centralna 56.6

linea ima et od 35-44 a punto od 35-45 znači et je isti
Nije problem ET, vec raspon sarafa i centralna rupa.

gandi

Sve se da rješiti.
PCD sa vidama s pomičnim konusom, a centralnu rupu ti u krajnjem slučaju tokar naštima na 58.1 mm.
--->>>    click here      <<<---