Fiat Linea 1.3 mjtd - kontrolka sustava za ubrizgavanje

Autor boombee, 14 Prosinac 2012, 14:59:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

boombee

Danas se vračam doma  i sve najnormalnije bez ikakvih naznaka bilo čega i u jednom trenutku auto malo trzne i upali se ovo



Odmah stanem sastrane i pogledam u manual i vidim da je to signal "kvara na sustavu za ubrizgavanje".
Auto najnormalnije ide, ne trokira, vuče kao i uvjek ali se to ne gasi  :82:
Jel imao tko sličnu situaciju i smijem li se vozit dalje dok ga ne uštekam negdi u dagnostiku?
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

tempradrifter

 kontrolka sustava za ubrizgavanje :)

to je u biti check engine lampica, može biti bilo šta

luka

Diagnostika, ovak možeÅ¡ samo nagaÄ'ati, pogotovo ako nema dodatnih simptoma.

boombee

U meÄ'uvremenu se ugasila  :82:
bemtitehnologiju
moram nač nekog sa diagnostikom, nekužim se jel diagnostika "pamti" odnosno dal ostane zabilježeno kaj je svjetlilo ?
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

cicili

komp sve zapamti... ali ja nebi ni isao na dijagnostiku u koliko se ponovo ne pali, jer ako lampica ne svijetli znaci da je sve ok.  :D


fiat bravo

Na cliu nam se isto upalila ta lampica,u servisu su nam rekli da moze biti zbog ovih hladnoca,nocita parametre kako treba i pali lampicu,nisu nista htjeli raditi,sama se ugasila sutradan,mozda je i kod tebe nesto tako bilo
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

cicili

ma ako ona ne blinka nije nista strasno, to se ona upali kad ocita nesto krivo i svijetli neko vrijeme i ako je sve ok ugasi se.
meni je na auto od starog kako radi u auto skoli konstantno svijetlila, ponistis je i cim neko naglo pusti kvacilo auto onako zastuca on upali lampicu, greska neka sa smjesom kao...

u svako slucaju zapamcena je u kompu i ako te bas kopka mozes otic na servis.

boombee

Hvala svima na odgovorima  :ok:
UgaÅ¡ena je trenutno, nadam se da če tako i ostat  :D
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

dudo1

upalila se i meni onaj dan kad je bilo -18
nafta se pretvara u parafin

boombee

E hvala ti puno, vidim da imamo u osnovi istu maÅ¡inu  :ok:
Pola sata prije nego kaj mi se je to dogodilo sam ga na S. Heleni na OMV baÅ¡ napunio do čepa pa mi je isto palo na pamet da bi moglo biti do goriva  :82:
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO