Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Miha.


forsage

prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

 :haha7:

Nudi mi opciju uređenja prethodnih postova, al kad kliknem, veli vrijeme isteklo.
Nešto su promijenili, dosad svi linkovi su radili bez logiranja

Mike20


Mike20

Evo, uspjele slike  :D:
Točno 12000km u godinu dana.

Jedini problem koji se javlja je da ne upali iz prve ako je benzin star mjesec dana. Čim dolijem friški, pali iz prve.

Nema veze koliko je tank pun, bilo na rezervi, bilo full pun. Točim 95icu na Petrolu, jednom mjesečno 100kn stavim.

Morao bih probati ubaciti neki aditiv, očito se benzin pokvari nakon 3 tjedna.  :D:

Tooutman

#185
Ohladi se benzin,a talijan je osjetljiv.  :crazy2: Makar mi tih 3 tjedna malo zvuči. Viš sad si me sjetio da kosilice, trimere, pile doma treba ispraznit....

Kaj nisi pričekao tj napravio još tih 17 km. Bilo bi efektnije za sliku  :grinning-smiley-043:

Dobro si sredio konzolu ispred mjenjača. Kaj ti je ova sklopka desno gore? Za USB struju ili čukicu?
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

S benzinom sam isprobavao razne opcije.
Jedino nisam radio kemijsku analizu da li se izdvaja voda iz benzina  :haha7:
Pratio sam da li možda plinska mapa toliko "pomakne" benzinsku kod paljenja, no nije.

Ovo je prekidač radi simetrije  :D:
To je radna verzija. Konačna će imati bočno samo dva "kruga" prekidač plina i dvostruki usb priključak na kojem će jedan utor biti za usb prutić, drugi samo za punjenje.

Sve to na ploči tamnog pleksija koji bude skroz lagano osvijetljen.

forsage

Citat: Mike20  u 17 Prosinac 2021, 09:14:45
S benzinom sam isprobavao razne opcije.

Još uvijek bageri zatrpavaju krater jel?



prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

A kaj bi bilo tek da sam s plinom isprobaval opcije  :haha7:

Miha.


Mike20

Ti nisi probal onda voziti E500  :haha7:
Od većih kubikaža, probao sam A8 4.2 quattro s plinom
E to fino troši, dosta više.od 60kn/100km

Inače, propišao cilindar kvačila onaj kod papuče. Relativno nedavno je mijenjan, tada stavljen Sachs.

Ovaj put sam uzeo najskuplje što su imali, FTE, ali izgleda da je to sve isto kao i Sachs

Nevjerojatno koliko su se tijekom godina te vrhunske marke srozale u kvaliteti.

dinko1981

To sam i ja primjetio, niti jedno ime branda više nije garancija kvalitete, pogotovo za starije modele. Vjerovatno u tom slučaju jedan proizvođač proizvodi neki poluproizvod a ostali pakiraju pod svojim imenom. Tako je mene razočarao trw

Mike20


Mike20

Tražio sam neke gume koje nisu XL, pa su se pojavile jedne koje zadovoljavaju sve moje kriterije.
Vredestein Ultrac Satin 225/45/18.
Jedino imaju MO oznaku  :laughing-smiley-001:

Ostalo, toči vozi.
Reparirao sam obje stražnje čeljusti iako je desna samo nešto slabije kočila na tehničkom, al unutar tolerancije

Stavio sam stražnje Textar pločice, prethodne ABE izdržale 30 000km, napola istrošene, bez da su ostavile ikakve brazde, disk ravan ko zrcalo.
Sami ABE diskovi začudo jedva da imaju "zub" istrošenosti, tako da sam ih ostavio.
S obzirom na njihovu cijenu su fantastični.

Miha.

To ti nisu ispravne dimenzije guma :ok1: Za udobnost u toj klasi auta pomaže jedino 16 i to blago napumpane..