Stilo - ugradnja dvozonske klime i original navigacija

Autor Marea Mtuning, 27 Veljača 2009, 20:02:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marea Mtuning

zanima me dali bi u moj stilo koji ima obicni radio na kazetu i obicno manualno grijanje-hladjenje-klimu...
dala ugraditi original navigacija i dvozonska klima?

Max Abarth

ako imaš novaca na bacanje sve se može

koncept manualne i automatske klime nije samo u upravljačkoj tabli

sklopovi na klimi su drukčiji te nisu iste

previše je dijelova koje bi trebalo pripasati

Å¡to se tiće connect ureÄ'aja sa ekranom o tome se je već pisalo u temi o stilu pa potraži malo

sam ureÄ'aj stane u ležiÅ¡te od auto radija, no upitno je koje funcije na njemu će raditi a koje ne
cd player i radio vjerojatno hoće, jer su im spojevi standardizirani kao i večini auto radija, u jednom spoju su zvučnici, u drugom napajanje

no navigacija iziskuje dodatnu antenu, telefon spoj sa mikrofonom i izlaz na zvučnike
putni kompjuter spoj sa centralom auta...

puno posla malo dobivenog

za par tisuća kuna može se nabaviti dvd player sa tom veličinom ekrana koji se može pripasati u nosaće
tada bi jedino trebao prilagoditi i napraviti maskicu oko njega

Marea Mtuning

ma kuzim ja to sve max
ali gledo sam negdje na netu da je lik ugradio sve ovo u obicni stilo,znaci ovak kak bi i ja
a sta bi se sve trebalo nabaviti da bi se slozila ova klima??

Max Abarth

iskreno neznam Å¡to bi trebalo sve, jednom sam pitao nekoga pa mi je rekao da je puno posla
jer automatika radi preko senzora temperature te upravlja i ventilatorom i zakreće smjer puhanja u autu

treba se raspitati u ovlaštenom servisu dali je izvedivo i kolika je cijena takve preinake te sama isplativost svega toga

i ja sam na netu vidio abartha sa turbinom  :zvrko:
al kad sam vidio cijenu tog posla sam pao u nesvjest  :)

badblue

kako to najrealnije prokomentirat..................jedna rijec  NEISPLATIVO ;)

covjek na crofiatu je ugradio CN+ ali se hebacki kuzi u elektroniku pa nije davao nikome da mu sreduje vec se sam ulovio posla......sam uredaj dode cca 3500-4000 kn a di je jos ozicenje, antene, provlacenje i sl usputni troskovi...a i dalje nemas navigaciju niti dvd...... ;)

Marea Mtuning

a kad bi to skidao sa stila,
i kad bi sve poskido sta treba,
moralo bi se nekako to spojiti da sve radi?

badblue

iskreno o tome bi ti najlakse bilo popricat sa covjekom koji je to i napravio....logiraj se na crofiat i potrazi mdrazica....

inace je napravio i opciju da se na CN moze gledati dvd ali za to trebas eksterni dvd, original cd changer i malo prckanja po samom CN-u ;)

Marea Mtuning

ma za to sam zapeo skroz i bas cu probat to nabaviti i sloziti nekako
polako ali sigurno :)

mikeg20

Marea nemoj si ubacivati automatsku klimu-bolje ova ručna, bar ti nebudu krepali motori za pomicanje klapni.
A ovaj LCD definitivno da-prodaje neki lik te lcd-e već napravljene za naknadnu ugradnju u pojedine modele auta, spominjao ga je -mario-
http://www.krhificentar.com/autohifi.htm

bosty

ja sam isto imao ručnu klimu i sam dao automatsko....i radi dobro
oko navi + ....ja se spremam za ta projekt.....kod kuče imam takoÄ'er sve pripremano, joÅ¡ mi fali navi enota koja je cca 350eur

se izplati ili ne....ljepši je pogled na avto

Marea Mtuning

Citat: bosty  u 01 Ožujak 2009, 15:16:09
ja sam isto imao ručnu klimu i sam dao automatsko....i radi dobro
oko navi + ....ja se spremam za ta projekt.....kod kuče imam takoÄ'er sve pripremano, joÅ¡ mi fali navi enota koja je cca 350eur

se izplati ili ne....ljepši je pogled na avto
imas slike sta ti sve treba za taj projekt i kako si sve to slozio?

bosty

treba ti komplet elektro instalacija (negdje nad pedalima je konektor) i komplet peč pod armaturu (od motora do displaya) z senzorima..to znači komplet što ima pod armaturu na sredini je treba menjati....slike nemam od avtomatcke klime imam pa slike ohišja ručne klime ako ti treba za predstavu

A za navi imam još sve v avtu...koji se prodaja po delih

Zoki7466

slozi si ljepo ko bravo na svom stilu i gotovo... :)

Marea Mtuning

max mi je danas unistio veselje  :bad:
izgleda da cu stavit obicni dvd i gotovo   :good:
samo kad se pare skupe
a klima nek ostne ova
previse zahebancije

Max Abarth

gle dam ti ja svoj connect, a ti meni kupi dvd da si ugradim  :D

reko ti ... nema puno veselja sa time  :(

pogledaj kako je bravo složio sebi pa ćeÅ¡ shvatiti da je bolje utrpati unutra neÅ¡to kako treba  :ok: