Osram Night Breaker

Autor 0p3rat0r, 09 Listopad 2012, 20:28:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

0p3rat0r

zz svima,da li imate  iskustva sa zaruljama "Osram Night Breaker"? Cuo sam da su dobre pa sam planirao da ih ugradim. Ako ih neko koristi, neka napise kako su se pokazale i da li je zadovoljan njima. Pozdrav  :formula:

venom

Ista stvar ko obične, osim šta su puno skupe.
Pomak je vrlo mali i neisplativo, radje ugradi ksenon.

cicili

Citat: venom  u 09 Listopad 2012, 21:25:20
Ista stvar ko obične, osim šta su puno skupe.
Pomak je vrlo mali i neisplativo, radje ugradi ksenon.

:ok:

ne isplati se...

Mairon

Citat: 0p3rat0r  u 09 Listopad 2012, 20:28:03
zz svima,da li imate  iskustva sa zaruljama "Osram Night Breaker"? Cuo sam da su dobre pa sam planirao da ih ugradim. Ako ih neko koristi, neka napise kako su se pokazale i da li je zadovoljan njima. Pozdrav  :formula:

Ne isplati se na tvom faru možda, jer nije proziran. Nemoj ugraÄ'ivat xenon pogotovo...

Al bolje bi ti bilo nego sa običnim, jer vidljiva je razlika. Nightbreaker Plus ti je čist ok, traje ti ovisno. Cca. 1 godina. Košta u hrv najeftinije 110 kn par u jednom dučanu. Kako je u Bih neznam.




Tony

Imao, bez veze, svijetle isto ko obicne i zuto i jos ako nisu "plus" izdanje brzo i rikavaju.

Preporuka: narva range power white

http://www.narva-light.com/en_EN/products/12v_headlights/range_power_white

punto60

 punto mk1 1999  bile su mi obicne sijalice  i sa njima se slabo vidjelo
  22.03.2012  sam kupio   osram nightbreaker 12v-55w h4   dva komada 25 eura
osvjetljenje je bilo puno bolje
   
auto sam prodo a znam covjeka kome sam prodo i sijalice mu jos uvjek rade obje a na autu su non stop svjetla upaljena

za punto mk1 su  bolje sigurno
a punto 2 vidim da ima fabricke jace farove nego mk1  kako bi bilo na punto ne znam  osim ako su jace sijalice pa bi onda trebalo uzet i jace   osram nightbreaker

Cone4u

Tek sada vidim post od Tonyija. pa Tony,moeš malo više o tim žarulajam i di su dobavljive, može i na pm. jer sve mi se čini da će se xenon morati skinuti ubrzo, iako imam 4300K
FIAT  TURBO

ALFA145QV

ne kužim ove starije kritike na nightbreaker-ice  :facepalm:

to su odlične žarulje, na mom puntu je sa njima razlika noć i dan naspram običnih H4


puno frendova su ih ugradili i svi zadovoljni i vidi se razlika itekako

i sa H7 na Alfi 156 razlika očigledna
H7 i H1 na Pežotu 407 razlika očigledna
da ne nabrajam na kojim smo sve autima usporeÄ'ivali

zato Osram Night breaker   :ok: :ok: :ok:
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

Mairon

Xenon se nesmije koristit više. Jedno pitanje punto mk2a, žarulje su kakve H7, H1. Dugo kratko.

ALFA145QV

Citat: mairon87  u 15 Siječanj 2013, 21:42:34
Xenon se nesmije koristit više. Jedno pitanje punto mk2a, žarulje su kakve H7, H1. Dugo kratko.

do god. proizv. 06.01 - H7/ H7, električno, do modelne godine 2001
                                   - H7/H3/H7, električno, s farom za maglu, do modelne godine 2001

od god. proizv. 07.01 do god. proizv. 06.03
                      - H1/ H1, električno, od modelne godine 2001, do modelne godine 2003
                      - H1/H1/H3, električno, s farom za maglu, od modelne godine 2001, do modelne godine 2003

od god. proizv. 06.03 do god. proizv. 07.04
                      - H1/H7, električno, od modelne godine 2003, do modelne godine 2004


kratak izvadak iz kataloga PRASCO
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

Mairon

Hvala na podacima. Night breaker je dobra alternativa xenonu, malo preko 100 kn H1 izvedba par žarulja. E sad, jedni pričaju da su im trajale par mj, drugi 1.5 god do 2.  Ako traju oko godinu dana, isplati se. Najbitnije da su homologirane kao i philipsove, a dobro bacaju svjetlost i ok im je boja.

ALFA145QV

ja na  mom puntu imam ugraÄ'ene H4 već pune 2 godine ... svijetle puno bijelije naspram normalnih i na tehničkom nemaÅ¡ problema - žarulje su legalne
H7 su malo osjetljivije, ali ako nekom ko ih ima na autu ne izgaraju obične prečesto, neće ni nightbreaker-ice
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

mrzli

Meni su obične žarulje (10-15kn) pregarale u tjednim intervalima, night breaker rade već više od godinu dana na puntu. H7 imam
Na peugeotu izdržale 2 godine.
Na seatu od šogora isto prošlo već više od godinu ipol
:ok: :ok:

ccm

Ja sam imal H4 u Audiju B5 i nisam primjetio ama bas nikakvu razliku. Prije su bile neke Hella-ine obicne i onda sam stavio Night Breaker. Mozda ja ne zapazam detalje, al meni su svjetlile isto...
Doduse, to je stari far bez lece.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

cicili

ma nemoze ona bog zna sta bolje svijetliti...