Fiat Stilo skidanje airbag-a s upravljača

Autor Vedran, 21 Ožujak 2014, 21:06:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Vedran

Pozdrav ekipa, ovako, zanima me da li je netko skidao zračni jastuk s volana, ako ima netko iskustva s tim nek piÅ¡e, htio bih presvuči volan poÅ¡to mi je koža na istom izlizana, znam da treba skinuti klemu s akumulatora prije skidanja airbaga zbog sigurnosti,  da nebi bilo :D, mislim odradio bih to u vlasitoj režiji presvlačenje volana pa me zanima dali je potrebno nakon vračanja zračnog jastuka učiniti reset istog i postoji li Å¡ansa kad ga vratim na volan i ponovno skopčam akumulator da se on ispuca, ako je netko radio slično molim za miÅ¡ljenje, hvala

hussar0203

Ako se dobro sjecam airbag ti drze 3 imbus sarafa koja se nalaze iza volana. Postupak ti je da odspojis kleme i ostavis kojih 20 min auto bez struje, odsarafis ta 3 sarafa, izvadis airbag i odspojis. Onda odsarafis volan koji ti se drzi sa maticom (dosta velika, ne sjecam se koja tocno velicina) i izbijes volan van. Nemoj ni slucajno spajati kleme i paliti auto ako ti airbag nije spojen jel ce ti onda baciti gresku

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2


Vedran

Ok tako sam nesto i mislio uraditi, samo sto nisam mislio skidati volan samo airbag posto sam to mislio uraditi u DIY verziji