punto mk2 1.2 16v - servo?

Autor Blacky, 30 Lipanj 2010, 17:41:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bvidec6

#30
Evo 5 mjeseci od kad sam prelemio sve, bez i jedne pogreške... nadam se da budeš uspio..ionak te niš ne košta..

metomorf




Meni se poćelo dogaÄ'ati sada,kako je zahladilo. Kada je hladan,i samo kada uljevo motam.ÄŒak ne moram niti do kraja smotati.  :brulj

mrki


goranf

ako ne pomogne prelemljivanje onda moraju novi releji i problem ce biti resen bolje i to nego senzor volana

hmihajlic

Citat: marloz  u 28 Prosinac 2010, 12:54:29
to ti je nagovjeÅ¡taj da će ti riknut eletromotor ... iako ja sam svoga uredno vozio sa tim problemima cca 5 godina ( caka je u restartiranju kompjutera - ako ti ne proÄ'e na paljenje-gaÅ¡enje onda skini kleme sa akumulatora, pričekaj cca 5 min i probaj ponovno, a ako ni to ne djeluje onda pravac servis dijagnostika i uklanjanje problema najvjerovatnije elektromotor serva)

Ajd ovo me malo tješi. Naime imam isti problem, iako mi se javio samo dva puta (u istom danu), kombiniran s problemima oko paljenja (samog automobila). Otišao u servis, dijagnostika je javila problem na elektromotoru serva (problem oko paljenja nije detektirao, već su kasnije pogodili da je riknuo senzor paljenja).

Tjedan dana nakon toga nije mi se nijednom upalila lampica, glupo mi je joÅ¡ mijenjat ako nemam problema... u Automehanici doÄ'e 2900kn+pdv  :shock:

marloz

Citat: hmihajlic  u 28 Studeni 2011, 15:32:01
Ajd ovo me malo tješi. Naime imam isti problem, iako mi se javio samo dva puta (u istom danu), kombiniran s problemima oko paljenja (samog automobila). Otišao u servis, dijagnostika je javila problem na elektromotoru serva (problem oko paljenja nije detektirao, već su kasnije pogodili da je riknuo senzor paljenja).

Tjedan dana nakon toga nije mi se nijednom upalila lampica, glupo mi je joÅ¡ mijenjat ako nemam problema... u Automehanici doÄ'e 2900kn+pdv  :shock:

imaš i reparirane za cca 1000 kn

SEB

kod mene senzor,zamjena,kalibracija 2200 kn sa pdv-om
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

hmihajlic

Citat: SEB  u 28 Studeni 2011, 16:12:52
kod mene senzor,zamjena,kalibracija 2200 kn sa pdv-om

ajd super. ak rikne do kraja, znam kome idem :)


turbodizel

 :nje    A kod mene isto sve to,joÅ¡ sto eura jeftinije!  :good:

goranf

Moj savet je bolje otici u regularan servis koji daje garanciju senzor nije za igru moze da izazove i nezgodu, od garancije rekla kazala nema nista a senzor zna i nov veoma cesto da crkne ponovo.

vlatko11

Da se nadovežem na temu.
Kod mene servo ponekad počne ,neznam kako da opišem zvuk, zuji,zvuk kao ribanje plastike ili prede kao mačka dok okrećem volan.
Bi li bio možda problem u podmazivanju motorića serva ili možda nedaj bože naznaka da bi htjeo umrijet servo?
Što predlažete?

veky_1

Ma zanemari čudne zvukove.. Dok sve radi samo vozi.
THE ITALIAN POWER

Anthony@dj-on-line

Ne beri brigu...motoric radi svoje :) zabrini se kad prestane, hahahha :P
This is what i am

vlatko11

Ma sve je to ok, samo me taj zvuk nervira.

goranf

To je senzor polozaja volana on stvara cudne zvukove moze tako da radi jos ko zna koliko a moze da ode veoma brzo sve zavisi obicno kad tako radi i vozi se duze moze da povuce i centralnu jedinicu.