Punto mk2-program za dijagnostiku

Autor poskok, 09 Siječanj 2011, 16:39:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poskok

Dobar dan.
Zanima me ima li tko od vas program FiatECUScan i da li radi na njemu?

Miha.


poskok

Čitao sam nešto o tome na netu,samo neznam da li ta besplatna verzija može čitati i resetirati greške.
To je za mene,ja bi se malo igrao sa time pa zato pitam,možda netko ima taj program u malom prstu.

autoservis-edo

Besplatna verzija moze citati i brisati greske i moze pratiti live parametre ali si recimo ogranicen na 20 min rada i onda ti se program ugasi.....nije nikakav bed ti ponovno pokrenes program i opet radi.....sa obicnim KL interface-om ces moc raditi samo motor na svojem autu jer ja kod njega K linija spojena na pin 7 a ABS i AIRBAG su na drugim linijama.....ali kaj se tice motora za tvoje osobne potrebe ce biti cisto ok,ja ti ovo govorim iz osobnog iskustva jer sam imao i free verziju i sad imam licenciranu i koristim je skoro svaki dan i mogu ti rec da posto je to besplatan program jako je dobar...

poskok

Ma to mi je samo za motor,reci mi jel jednostavan za radit na njemu?

autoservis-edo

jednostavan je.....ako si ga skinuo sa njihove stranice instaliraj ga i odredi kojeg puntaca imas i onda stisni CTRL i F10 i uci ces demo mod i noci ces gledati program ovako doma na kompu bez spajanja na auto pa da vidis kaj ima sve i kako kaj radi....

hoks

a kabel , di to ima za kupit i cijena?

autoservis-edo

imas razno raznih po oglasnicima za kupiti,neki rade ne ne rade sve kaj su naveli....ja dok sam prodavao te kablove prodavao sam ih po 250 kuna i svi su bili ispitani...

poskok

Probati ću kasnije.Gdje si kupio kabel?
Ja sam nešto gledao na ebay-u samo neznam jel to taj
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150533311517&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

autoservis-edo

ja sam kupovao u kini i isto preradjivao da imaju ovaj prekidac ko ovaj kabl kaj si postavio link tako da mozes sa njime raditi i abs i airbag.....ovo je dobar kabl samo kaj mi se cini da 37 funti je malo cijena velika...obican takav kabl u kini dojde 10$....

poskok



martin_bravo

Jel se to moze i na drugim fiat modelima??

autoservis-edo

koji te modeli interesiraju....reci pa cu ti rec radi li ili ne?

martin_bravo