Punto mk2-program za dijagnostiku

Autor poskok, 09 Siječanj 2011, 16:39:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

autoservis-edo

Ako je tvoj auto do 99 godine onda na njemu moze raditi samo abs i airbag a ako je 99 pa na dalje onda moze i motor,ali za tvoj auto ti treba 3 pinski adapter ali i on se da nabaviti i nije skup....

poskok

Hvala ti puno na informacijama.
Sad ću malo pogledati za tu besplatnu verziju.E, i dal na tom programu prilikom čitanja parametara piÅ¡u  vrijednosti parametara koje bi trebale biti.
Pozdrav.

autoservis-edo

za neke pise sastrane a za neke ne....ali imas za svaki parametar sa strane kratko o njemu tako da i to moze pomoc...

poskok

Kad nabavim kabel pišem ti.Zanima me taj program jer mi se neki dan upalila lampica motora i za 20-tak minuta mi se sama od sebe ugasila.
Da li je greška ostala memorirana?
Više te neću davit,pozdrav.

autoservis-edo

ma ne davis.....99% je greska ostala memorirana tako da ces vjerojatno vidjeti kaj ti je bio uzrok tome da ti se upalila lampica

poskok

Večeras ću naručiti kabel pa kad stigne javim ti se.

autoservis-edo

ok....ako di zapne javi se....a mogu ti i onaj prekidac ugraditi kasnije ako oces....a mozda se negdje i najde kakva licencirana verzija programa za tebe.... :ok:

poskok

Sve ćemo se dogovorit kad mi kabel stigne.

autoservis-edo


zgsale

Daj mi reci koliko je koristi od upotrebe istog na Delti HPE 1.9TD i sto se moze s njime raditi? Zanima me isto nabavka kabla. Prije sam imao tester ali kako sam prestao raditi, prodao ga. Ali koliko se sjecam na Diesel motorima sam mogao samo airbag i abs korigirati, evenutalno kod kljuca.

autoservis-edo

Nazalost kod tvoje delte podrzava samo ABS....mozda bi i airbag da se proba uci pod neki drugi model ako imaju istu centralu od airbaga,obicne TD motore uopce ne podrzava jer oni imaju inace malo elektronike po sebi,mada sa svakim novim updateom programa ubacuju i ponesto od starog programa auta pa nikad se nezna mozda malo u bliskoj buducnosti poboljsaju i obicne TD motore.

zgsale

Pitam jer je moja delta prelaz 98 11mj na 99g i nema vise gas sajlu. Zadnje serije prije JTD motora. Ima potenciometar i jos nesto elektronike po pumpi. Lukasova je pumpa.

autoservis-edo

a joj....ja sam imao mareu 2.4 td koja je bila na isti sistem ali je imala bosch pumpu i sa nicim je nisam mogao dijagnosticirati....ni brainbee 6000, ni Lever, ni Carman.....a u biti cudno je jer je to sistem slican ko na golfu 3 1.9 tdi a njega se moze dijagnosticirati skoro sa svime....

autoservis-edo

Zgsale.....ima ti taj program sad sam gledao pod bravo 1.9 TD 100 taj sistem Lucas DPNC Diesel Injection pa bi mozda pod njega mogao uci u svoju Lanciu.....

zgsale

TNX  :ok: svaka cast. Trebao bi onda kod nekoga probati ako ima kabel, ako to radi da ga i ja nabavim.