Punto mk2-sjedista iz AR 147

Autor Mahoney, 25 Ožujak 2015, 17:46:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nemesis

Citat: Hrconja  u 06 Travanj 2015, 12:32:22
Jel pašu konektori za airbagove ?

Moja sjedala u sportingu imaju airbagove u rubnicama, a koliko sam čuo imaju i alfina?
pašu :ok:

M.P.

Citat: DinoG  u 06 Travanj 2015, 14:19:37
Mene su kozna od Alfe gt izasla 150â,¬ preko granice, u to vrijeme kad sam gledao neki tip iz Splita mi je trazio 1500kn samo za prednja kozna iz 147, komplet 2500kn prednja i zadnja

koja glupost od cijene, pa malo viÅ¡e je vjerojatno bila nadoplata za kožna sjedala u novom autu, a ne za ''isprÄ'ena'' 10g stara. kakvi likovi jebenti ha ha

DinoG

Citat: M.P.  u 06 Travanj 2015, 15:11:44
koja glupost od cijene, pa malo viÅ¡e je vjerojatno bila nadoplata za kožna sjedala u novom autu, a ne za ''isprÄ'ena'' 10g stara. kakvi likovi jebenti ha ha
Ja sam gledao cjenik za Gt, doplata za kožu je bila oko 7000 kn, ali bas to, za 10 godina stara ne mogu vrijediti toliko koliko ljudi traze

lukaa

Citat: Mahoney  u 30 Ožujak 2015, 23:00:31
Hvala :D
Za vikend cu ofarbati tapacirunge u crno,i to je to sto se unutrasnosti tice za sad.Nema se para vise :D

jesi obojao tapecirunge?

Mahoney

Nisam jos,nikako da se natjeram  :D

cvike19

malo kasnim sa javljanjem ali oke
ja sam po siceve isao u sloveniju, nasao sam ih za 30 eura
znaci komplet prednja dva i zadnja klupa...krpeni
prednji su normalno na vidu
a zadnje sam sjedeci dio napravio isto kao sto je tamo prikazano na slici
a gornji dio je malo zajeban, treba ga prvo zakacit gore i onda nabit dole koliko god ide
malo su siri na recimo pola svoje visine
ja sam to sa brusilicom skinuo jedno 2-3 cm i nabio ih sto vise iza
onaj srednji nosac treba nesto iskemijat i na mjestu zavarivat
i na kraju svega a dao sasit navlake...200eura je kostalo ali vrijedi
ja sam izabarao boje i jos sam na kraju uzeo od njih malo materijala i tapacirao naslon za ruku i prednja vrata
ispalo je savresno!

cvike19

inace, ako ne odrezes sa brusilicom taj dio siceva
onda si bunker povecas za nekih 10-15 cm (mjereno na podu u bunkeru) a smanjis si iza prostor za sjedenje za toliko
i onda ne pasu ni sjedeci dijelovi pa neki i to pile ili pocekicaju a nema potrebe ako se dobro napravi

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

cvike19

evo ovako



prvo zakacis sic za gornju kopcu (zeleni krug)
i onda dole nabijes koliko god ide
ALI ovi sicevi su siri tu di je zuti krug
debela crvena linija oznacava rub do kud je bio stari sic...a tanka crvena je razlika za koliko si povecas bunker ako ne odpilis taj komad sica
e sad...to u zutome krugu treba malo odrezati jedno 2 cm, odnosno max koliko se da...jer je lim jedno 2 cm i onda pocinje neko pojacanje...neka malo deblja sipka pa nju nisam htio dirati
i onda to naguras koliko ide i onda nekako sa strane treba napraviti neku sablonu ili nesto da mozes zasarafiti na one sarafe bocne
nista komplicirano ali pojede zivce

Jole

Pozdrav,  :25:

Interesira me jel moguce prebaciti sjedala iz alfe 147 s troje vrata u fiat punto 2  s petero vrata?


:funnyshit: