Punto mk2 otvaranje gepeka

Autor alister, 19 Rujan 2015, 12:27:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alister

Pozdrav svima...

tražim znalce koji znaju koje žice su na kutiji s osiguračima za motor za otvaranje gepeka?
Ugradio sam si daljinsko zaključavanje prošli vikend i s obzirom da imam ručkicu za otvaranje gepeka mislio sam da je otvaranje gepeka na sajlu. Danas dampam gepek i vidim da mi idu žice na motor iza.
Naravno da ne mogu naći takve žice na kutiji s osiguračima...

ima netko da je to radio ?

franjo-fritz

Koliko ja znam svi mk2 i b imaju na sajlu.. Te zice jwdino mogu biti od mikro prekidaca za svjetlo u gepeku
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Tako je, niti jedan nema motorića, moraš ga ugraditi, košta 50 kuna i do njega trebaš povući žicu iz kutije tog univerzalnog daljinskog kojeg si ugradio.
Žice su 4 iz stražnje brave, dvije za svjetlo, dvije za indikaciju otvorenog prtljažnika na tabli

alister

Ocito sam pomijesao onda loncice negdje, a meni ide konektor sa 8 zica koliko sam zapamtio. Nemam pojma moram rastaviti sve ponovo pa vidjeti. Tako sam i vrata rastavljao jer su u vratima zice jedne boje a na konektoru kod osiguraca druge boje.

Mike20

je, zna se promijeniti boja žica na blok konektoru prije kutije osigurača.
U zadnja vrati ide nekih 8 žica (motorič brisača, grijač stakla), al do brave max 4 ili nitijedna što je najčešće na modelima bez centralnog ili onih boljih instrumenata.