punto mk2b brisaci

Autor topolino, 07 Listopad 2015, 14:02:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Danas curi po pljusku prestane raditi desni brisac  :lol
Sada, se daju te skare popraviti ili moram traziti polovne. Imao sam slican problem na ducatu, tamo se pojela plastika koja je isla na motor i ispala bi poluga. Je ovdje ista shema sa plastikom ili nesto kompliciranije?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

DJ X2

Na puntu na škarama se pojede metalni zglob(kuglica) i onda škare spadaju. To se riješi bez greške sa malom gumicom za vodu ili nešto u tom stilu i neće više nikada ispasti, provjereno, evo vec na drugom ili trećem puntu se tako vozi i nema greške :)

cicili

Pokazi slikovito ako imas da i mi koji bi se mogli nac u problemu znamo. :D

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


topolino

Nisam nis jos rastavljao. Kisa je padala i cura me u panici zvala da nerade brisaći. Cu slikati i sloziti opis popravka da se ljudi snadu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

zavaris sajbu odispod i nece vise padati
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

core3i

Trebalo bi se čuti ako je ispala poluga kad radi brisač?

topolino

Uglavnom rjesila "punica" kod svog majstora prije nego stigao vidjeti sta je. On to samo vratio nazad, a "ako" ispane opet da ce to on trajno rjesit.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

markohemarko

Ako je jednom ispalo, ispasti će opet garantirano, samo je pitanje vremena. To se rješi za kikiriki

topolino

#8
Neka purica to rjesava svojim novcanikom :lol:
Danas ispalo cim upalila brisace. Posto je padala kisa sam to rjesio onako seljacki brzinki. Pojela se ona plastika i ispada sa kugle, pa sam omotao kuglu sa dva dira izolir trake i utisnuo patent kljestima (nije bas islo lagano). Da to rijesim po P.S. trebam skinuti plastiku koja mi je iznad mehanizma. Tu plastiku mogu koliko presavit po sredini da ju izvadim ili moram skidati haubu. Ima osiguraca koji izgledaju kao sajbe samo su nazubljeni u sredini. Uglavim takvog i nema vise ispadanja.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

THunder

moze se ta plastika skinit bez sidanja haube i savijanja

ivanm

meni je pala pluga vozačkog brisača sa kugle, onak je plesalo i imalo lufta, ja vratim i radi  ali lupa jer ima luft.
stavio ispod poluge 1mm Å¡ajbicu i nabio polugu na kuglicu, sve namazao sa grafitnom masti i supeeer.. :papa:

topolino

Kako? Sa sada ce radovi biti odgodeni jer se covjek zapricao sa cerkom i prestrojio se bez da je pogledao u retrovizor. Na prvi pogled nije strasno, ali me brine ono ispod. Far je pukao i osao pod haubu, latobran se presavio, nemoze vrata otvoriti i branik je oguljen. Nista ne visi pa neizgleda jako.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

ĹĄvejk

Imam isti problem.Prvo sam pokušao sa jednokratnom plastičnom šelnom i nije uspjelo,pala nakon par minuta.Sada sam izrezao prsten od komada prozirnog plastičnog crijeva unutarnjeg promjera 8mm,ugrijao ga fenom za skidanje boje,i nabio gore.Javim koliko će držati.
Ako voziĹÄ,, deset sati 90km/h,prijeÃ,,‡i Ã,,‡eĹÄ,, 900km!Dovoljno!