Punto mk2a- ulazi voda

Autor THunder, 14 Listopad 2015, 21:59:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

THunder

Znaci imam problem da mi ulazi voda sad kad su ove velike kise na vozacevu i suvozacevu stranu.. Da odma napomenem auto nema klimu i ja za suvozacevu stranu sumnjam da je zacepljen odvod onaj ispodsoferke pa zato ulazi ali ako netko jos ima ideju gdje bi jos mogla voda ulazit molim za pomoc. 

cicili

Pa to barem lako odcepis. Digni haubu i procackaj odvod. A i vidjet ces ako ti pliva.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


devaST

Hahhahjaha tebi je jos dobro. Meni prvi put je bila poplava do praga na sva ketri polizaja nogu radi suvozacevih vrata. A sada kad sam to rjesija. Evo va kisa mi poplavila vozacevu stranu pustila vozaceva vrata. Ono somebody shut me with water gun!

THunder

e ali meni vec od prije isto na vozaceva vrata ulazi voda a nikako nac kuda, a sad ima par kisa i na suvozaceva pa me sad to malo zivcira...

devaST

i meni na vrata dok nije poplivalo totalno. malo po malo tufina smrdi 7 god odkad je novi dosa. i tek kad je evo 2 puta popliva vatam se posla sredit :D

THunder

hahaha kako ces sredit? moran i ja nac kod sebe razloge tomu cim bude lipse vrime  :haha6:

topolino

Na vratima imas rupe na dnu da ti voda koja curi po staklu ima di izaci
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

devaST

Ja sam nasa rjesenje. Taman cu trebat dampirat vrata pa nece imat di uc jer meni preko rupe od zvucnika ude u vratnicu pa iscuri na prag i u auto

cicili

Jer su ti vjerovatno zacepljeni odvodi na dnu vrata, a na to pripazi kad budes i dampirao da ih ne zacepis.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


topolino

Budes li ga dampirao sa zacepljenim odvodima ces napraviti spuzvu od auta. Em ce biti stalno miris vlage, zvucnik ce se raspasti, a vrata truliti ko na prvim unicima
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: