Punto MK2 2000 1.2 benzin - izduvni gasovi u kabini

Autor boyan.sharic, 20 Prosinac 2015, 18:42:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

boyan.sharic

Pozdrav!
Imam problem sa Puntom MK2 2000. godište, 1.2 benzin, bez klime.
Naime, kad upalim grijanje (nisam provjeravao sa hlaÄ'enjem) u kabini se osjete izduvni gasovi.
Nije straÅ¡no, nakon nekog vremena se ni ne primjeti ali to je zato jer se naviknem. Kad izaÄ'em iz upaljenog auta i vratim se nakon par minuta i te kako se osjeti.
Samo da napomenem da sam skoro mijenjao filtere i ulje.

Molim pomoć

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Smrdi ti stalno samo mozak funkcionira tako da mirise koji su konstantni duze vrjeme jednostavno vise neobraduje da netrosi resurse, sto u konacnici rezultira gusenjem ili trovanjem u slucaju opasnih plinova. Zacepi krpom auspuh i drzi ju rukom, ako ti pritisak plinova gura krpu onda je auspuh ok. Motor mora biti upaljen.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

boyan.sharic

Hvala narode!
Tek sam sad primjetio da ima odgovora.
Provjeriću antifriz a i ovo s krpom pa javljam rezultate.

boyan.sharic

Samo da prijavim da je ipak auspuh.
I to neki dan, po ovom snijegu, vjerovatno sam zakačio nešto i otpao mi u sred grada.
Majstor zamijenio komplet i nakon toga opet 2-3 dana se osjetilo ali više ne.
Garant dok se pročistio sistem ventilacije.
Jedno pitanjce: kako provjeravam antifriz kad mi je ono min/max skroz s unutrašnje strane, do motora?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

boyan.sharic


boyan.sharic

Evo...
Ima li neko prijedlog kako provjeriti nivo tekućine...osim upaljačem :-)


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Puntigamer

Uzmi neki neki dugi tanki predmet, drvenu letvicu, drveni ili metalni metar odvrni cep i uguraj. Onda izvadi i usporedi s vanjske strane posude.

natipkano na jednom