Mk2 - Preciznost kvačila

Autor Emil, 08 Siječanj 2016, 14:39:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Emil

Kvačilo mi odvaja skroz pri vrhu.

Nedavno mijenjano, ne proklizava i to tako da nije otišlo samo kad polazim ili mijenjam brzine odvaja odnosno polazi na 1/4 ili 1/3 kvačila ostalo je praktički prazan hod(ne skroz ali skoro)

Može se brzina prebacit na 2/3 pritisnutog kvačila bez da išta zapinje lupka i to.

U fiatu su mi rekli da je električno pa se ne može namještat ali meni i je i dalje poprilično neprirodan osječaj


Je li to u svim fiatima ili nešto nije uredu s mojim kvačilom?

Mike20

Jaaooooo, kakav je to servis.
Kvačilo je hidrauličko, ali se osjeti da visoko lovi kad se istroši, ja nedavno mijenjao, na vrhu je lovilo, sada lovi na pola

Samo gas i ne zabrinjavaj se s takvim stvarima, ak smatraš da nešto ne valja, vraćaj auto u servis

Emil

NJihov je odgovor da je kvačilo samonamještajuće kod punta...

Ma radi sve kako treba  samo bi bilo puno ljepÅ¡i osjećaj da hvata pri dnu a ne na vrhu, usput i puno brži u pojedinim situacijama.


Vidjeh na drugoj temi da za punta imaju 3 neka proizvoÄ'ača i da se iskreno nijedan nije baÅ¡ pokazao...

Nema nikakvih boljih alternativnih opcija(kvalitetnijih) tipa sportsko neko?

ili iz nekog drugog auta?


iskreno ne znam kako to funkcionira i brzina mi nije bitna samo osjećaj dok vozim

Mike20


Mislim da tu nema puno samopodešavanja, kako se troši, lovi niže i to je to, troši se lamela, sve je tanja, troše se pera na korpi.

Kako se nije pokazalo?
Imaš najpoznatije Valeo, Sachs, Luk, imaš i nekih drugih marki kao Nexus itd
Original kvačila tvornički ugraÄ'ena kod Fiata rradi Valeo, znači ono koje si zvadio i bacio je bilo Valeo.

Sportska imaju krutu lamelu pa može viÅ¡e trzati/vibrirati kod kretanja tj. otpuÅ¡tanja kvačila, korpe su pojačane pa treba veća sila za pritisak, tj. kvačilo bi bilo osjetno tvrÄ'e

Riješ sportsko i Punto 1.2 8V sa 60ks neidu u istoj rečenici.
Kao Å¡to rekoh, vozi dalje  8)

Emil

Aha

ma tko zna kakvu je prošlo kvačilo bilo nisam prvi vlasnik hahaha

ali fino što si mi objasnio ja sam mislio da bi neko sportsko trebalo biti preciznije i mekše a nemam ja pojma pročitao sam na temi nekoj da je se neko i na valeo žalio ali nakon ovog što kažeš i šutim i vozim haha

tomozuki

ako ti toliko smeta mozes i malo popustit sajlu od kvacila i lovit ce ti nize
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

gokiSP

Ne može jer nema sajle

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk


the-rider

ako lovi nisko onda je najvjerovatnije pumpa od pedale
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Covjek kaze da mu sada lovi visoko. Odvozi 50km ako ne pocne hvatati na pola reklamiraj.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Boxer

Cilindar na pedali kvačila je promjenjen ?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

tomozuki

Citat: gokiSP  u 08 Siječanj 2016, 17:38:43
Ne može jer nema sajle

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk
Moj bed, zamijenio sam aute :busted:
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI