Rastavljanje Ploče(dashboarda) fiat punto 1.2 8v 2003

Autor Emil, 13 Ožujak 2016, 18:34:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Emil

Želim skinuti gornju ploču koja se prostire preko čitavog auta(ona na kojoj su otvori od ventilacije za prednje staklo i u kojoj su ograÄ'ene polica na sredini i polica na desnoj strani auta pa me zanima da li ima ikakvih komplikacija ili su samo ona 3 Å¡arafa?

Hvala

Mike20

Pa sve ide dole, volan, vure, središnja konzola ventilacije itd itd. Nisu samo tri šrafa. i od ispod ih je nekoliko

DinoG

Moras raskopati pola auta da bi uopce krenuo skidati konzolu.

Cijela srednja konzola oko mjenjaca mora ici dolje, tipke od city-ja i ventilacija iznad ne sjecam se jel mora dolje, ali drze ih 2 sarafa svaki tako da nije problem skinuti i to ako treba.
Volan mora ici dolje (odspojiti klemu prije), instrument tabla isto.
Gore imas ona 3 cepa kod sajbe iza koja su 3 sarafa, dolje kod vrata kod A stupa imas sarafe, u sredini, mislim da cak kad otvoris ladicu da ima koji skriveni i s vozaceve strane da kod osiguraca ima koji skriveni.

Ne sjecam se tocno gdje je koji jer sam prije 2 godine to skidao, ali sjecam se da se mora puno toga rastaviti.

Moj savjet bi ti bio uzet si hrpu onih malih zip bagova i sortirati sarafe dok ih skidas jer ce ih bit more i onda kad treba sastaviti moze ti se dogoditi da ne znas koji ide di ili da jednostavno zaboravis stavis negdje neki

Emil

Pfffft neću je onda trenutno ni skidat, hvala na infu pošteno bi se namučio da ovo nisam znao hahaha