Zvučnik za subwoofer!!

Autor imampuntoautomatic, 18 Ožujak 2016, 17:34:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

imampuntoautomatic

Ja imam stock radio i hocu sve stock imati u puntu...tak da nebi nis mjenjao.a pojacalo i zvucnik.mi je ostao od alfe 147 jer sam tamo imao slozenu muziku samo je bio zvucnik u bas tubi...a i neda mi se slagat muziku.a nis svira i ovak ok bez tog woofera samo onda da kupim jace zvucnike za vrata? Pa bude mozda malo bolje?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


ccm

Pa na stock radiu sumnjam da bu ti pomoglo. Mozda ce se malo kvalitetnije cut zvuk, ali basu se nemoj nadat. Znas i sam ak si u proslom autu imal woofer...
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

topolino

Dampaj vrata (plasticnu oplatu vrata) i iza zvucnika bar 2x vecu povrsinu od povrsine zvucnika. Ja sam na stock muzici dobio dosta bassa, ali sam izgubio dosta na mid (sada nisu toliko naglaseni) i visokim (ne toliko koliko mid jer su full range zvučnici).  Prosle godine je SPL je navuko 105db sa OEM muzikom ( 13cm zvucnici 20w i radio 4x 10w nije mossfet ). Sada to zvuci sve puno konkretnije i ujednacenije. Koristio sam samoljepljivi k-flex 10 mm ili 9mm te iza zvučnika je duplo poljepljen. Ako mozes nabavi oem visokotonce i razlika ce biti velika.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

core3i

Evo jedna tema koja može biti korisna. Problem je jezik.  :to:
Da li bi se dao ugraditi Pyle PLPW6D?

imampuntoautomatic

A jel se da popraviti mozda? Naljepiti nova membrana mozda?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Mike20

Naravno, samo pitanje je cifre

IgoRR

ili promijeni ovjes ili naÄ'i neki subich da je Å¡to jeftiniji. Treća opcija ti je iskopčaj taj "sub"

imampuntoautomatic

Da...vec je istekan.i skoro isti k... je i bez njega.mozda se bezveze opterecujem

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


ccm

Nebu mene niko v mojoj koruzi...

IgoRR

NeÅ¡ ti sub zvučnog područja iz 13cm driver-a. Ako naÄ'eÅ¡ kaj povoljno - kupi, ako ne - ne treba ti...

Mike20

13 cm sub koji bi mogao dati nešto basa da se čuje u pozadini, košta ko neki solidni komplet muzike za cijeli auto skoro. Zaboravi taj sub, složi sub drugi, hi input pojačalo ak nećeš mijenjati radio i to je to

imampuntoautomatic

Ti talijani su ludi...j... ih takav zvucnik.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk