Punto mk2 1.2 8V - Trokira

Autor Emil, 14 Svibanj 2016, 10:23:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Emil

Ugradio plin, stavio nove svjećice(boschove) i evo počelo auto nakon mjesec dana da trokira. Kad je hladan motor upalim a obrtaji prvih možda minut Å¡etaju od 900 do 1200 sami i prilikom davanja gasa prvo spadnu skoro na 500 i onda auto primi gas. Nakon minut radi normalno kao da mu nije niÅ¡ta ali činjenica da ga moram gasat kad ga palim iritira. Bio kod majstora Å¡to mi je ugradio plin i on mi kaže da su mi svjećice očajne, da Bosch ima tvornice u Turskoj, Bugarskoj i joÅ¡ par zemalja te da kvaliteta ovisi od tvornice te da su me zapale loÅ¡e i preporučio mi da stavim NGK svjećice. Zanima me vaÅ¡e miÅ¡ljenje oko toga? Kolika je Å¡ansa da je on upravu a kolika je da se jednostavno ograÄ'uje od toga da je možda on loÅ¡e plin ugradio?


hattrick

Trokira radi plina,smjesa nije dobra il kaj vec

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk

Emil

Nisam siguran jer mi trokira kad ga se tek upali znači dok ne radi na plin?

Emil

Ne može biti do smjese ako trokira samo dok ne radi na plinu? Ili može?

hattrick

aha krivo sam shvatio,ja sam mislio da trokira kada je na plinu,jel ti radi na 3 cilindra?mozda bobina ili centralni kompjuter u banani znam da on odlazi cesto na tima 1.2 8v.

Emil

Majstor mi ništa nije spominjao(uzimam u obzir da je liku do mene napomenuo da mu je ugasio jedan cilindar na bmwu pa bi valjda i meni rekao) a mislim da nije jer bi onda valjda radio jedan cilindar na benzin umjesto na plin(možda griješim) a sigurno nije jer bi mi trošio više nego sada. Vidjet ću u ponedjeljak ga vozim ovo je čisto da ne dadnem na ngkove svjećice za plin 800 kuna pa da ispadne da nije to haha

topolino

Stavi obicne svjecice za taj punto i radit ce isto kao i sa tim za plin. Mozes i denso TT ili neke sa duplom masom, samo nemoj iridium ili platinu. Bosh izbjegavaj jer u pravilu su sa puno auta na Vi sto znaci da nerade kako treba.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

devaST

Ja sam u svom ima i denso obicne sve ok. Ali sam se nakraju opet vratija na tvornicke svjecke ngk. Pali vozi

Emil

Vidjet ću Å¡ta će mi u ponedjeljak reći u svakom slučaju hvala sad makar znam otprilike kako se orijentisat  :to:

Emil

eh stanje je ovako:
1. odvezen u majstora za plin, rekao mi da su mi svjećice loše, promijenio smjesu ili šta je već uradio(nešto našupko na kompu i rekao ako počne trokirat da mijenjam svjećice) i nije trokiralo dan dva i opet počelo
2. Odvezen na servis i ugraÄ'enje ngk svjećice za plin(40km po komadu) i opet super dan dva i opet počne
3. odvezem u fiatov servis jer sam trebao i radi cvrljenja(već napisao u drugoj temi)
  i oni mi kažu slab ti akumulator nije orginalni neki njemački prvi put čuli za njega bla bla i kažu kad ga priključe na jaču struju radi bez problema pa sam promijenuo i akumulator i opet dva dana i počelo je trokirat
4. hrpu para i dugova kasnije sam na nuli auto trokira kao i prije prvog od ovih servisa

ako je potrebno detaljno ću objasniti šta se dešava čak i snimiti ako je to bolje pa da mi neko od vas napiše sve moguće razloge da nebi davao još hrpu para(koje nemam) i mijenjao naslijepo dijelove u njemu

Hvala   :smile:

Boxer

Bobina ili kablovi, ako radi 2 dana dobro nakon diranja po svijećicama onda je logično da su kablovi jer se oni diraju i nakon par dana opet gube spoj...?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Emil

To valjda nije onda tako skupo(mislim kablovi)

Hvala na odgovoru :D

topolino

Mrdaj kablove pa vidi dali koji gubi kontakt. Ja sam na moj stavio polovne i trokirao je na malim dirima jer su kablovi gubili kontakt na bobinama.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Emil

Ma vozim ga sutra pa ako oni nista ne skontaju onda mi ne ostaje nego da sam supkam po vasim prijedlozima ali se iskreno nadam da su kablovi i da mu ima spasa

Emil

UPDATE: evo drugi dan je na servisu, provjereni kablovi, bobine, lambda sonda, svjećice, i ne znam Å¡ta joÅ¡ i sve uredu, 3 puta ostavljeno da se ohladi i paljeno i palilo bez problema(nije trokiralo) a jutro kad sam ga vozio mi se 7 puta ugasilo na parkingu...Pa ja sam onda dobro mahnite sreče ko da glefdam trokirat će u trenutku kad izaÄ'em sa servisa...Reče mi lik da im javlja jedino greÅ¡ku na smjesi plina kad prebacuje sa goriva...

E sad reče mi jedan lik da je moguće da mi se to deÅ¡ava jer sam dugo gorivo držao na rezervi, a drugi da mi je plin loÅ¡e ugraÄ'en?

Ponov sam na nuli i ima li sad iko ikakvo objašnjenje šta bi moglo bit i zašto nekad trokira kad je hladan a nekad ne trokira?