Punto mk2 Kvacilo propalo i cvili

Autor dsicic, 03 Siječanj 2017, 00:19:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dsicic

Lijep pozdrav svima i sretna nova godina (meni je krasno pocela  :joj: ) u voznji mi je kvacilo ostalo na dnu kad sam mjenjao brzinu, stao sam sa strane misleci da mi je tepih zapeo ali nije, kad stiscem kvacilo osjetim na papucici onako kao da nesto drobi usput i kad stisnem do kraja nesto cvili iz djela motora, da napomenem to se cuje dok auto radi i dok je u leru, ubacim u prvu i kada pustam kvacilo auto krene ali mu duze treba i kad stiscem gas on ide u vece obrtaje dok ne krene, nisam htjeo isprobavat dal vuce normalno da nebi slucajno pogorsao stvar. Ima li netko mozda ideju sto bi moglo biti i onako okvirno neku cijenu. Hvala na ikakvoj informaciji.

Mike20

Sve si rekao. Kvačilo moraš promjeniti, set je za 1.2 8v od 500kn nadalje, ovisno o marki. Posao zamjene je 500-700kn kod "fušera" ili nešto više u servisu

tomozuki

Ovisi kod kojeg majstora ide, meni je moj za izmjenu uzeo 250 kn s tim da sam mu pomagao
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Mike20


dsicic

Hvala na brzom odgovoru barem znam na sta da se pripremim  :rofl:

MM321

Meni se isto desilo - korpa i lamela - 1250 kn s rukama prošle godine - Auto Golf Vukovar.

dsicic

Set kvacila novi 680 kn, dobijem rabat ispadne me 450, jos mi samo preostaje naci majstora koji ce odslepat auto i napravit sve  :smile:

Memphis


1BIT

Meni se čini da je tebi sve otišlo...
Prvo kvačilo, ako mu treba dulje da ubrza, znači da ti proklizava (to lako testiraš, tako da ubaciš u drugu dok se voziš lagano, pustiš skroz pedalu da se kvačilo spoji i poklopiš gas do kraja, ako nema onaj "šut" da te "zaljepi" za sic, znači da ti proklizava, ferode su potrošene i treba zamjenu)...
Pedala kvačila ti ostaje na podu i škripi, to nećeš riješit promjenom kvačila, već promjenom hidrauličnog cilindra kod kabine, taj cilindar stišćeš nogom dok mijenjaš brzine, on je baš mana na puntu mk2, kao i pucanje zglobova mehanizma brisaća...

Ja sam imao istu sitluaciju, samo šta je meni nakon zamjene kvačila, (nakon nekih 10 000Km sa novim kvačilom) počela propadati pedala kvačila i cvilila konstantno...
Meni nije propadala u vožnji, već samo prilikom parkinga kada bi skroz sporo stiskao i puštao pedalu...
Zamijenio sam taj cilindar u kabini (kupio novi u tokiću, ne sjećam se točno koliko to košta, ali oko 120Kn mislim da je) i odzračio sistem, sad je bolje, ne propada mi više, a škripi i dalje, ali skroz rijetko i to samo ljeti kada je +40C° vani....

Imaš i još jedan cilindar kvačila, on ti je na getribi, stišće polugicu koja gura vilicu sa potisnim ležajem, ali on bi trebao biti dobar, tj nema potrebe jega mijenjati, samo si pripazi da ne kupiš krivi, znači imaš jedan cilindar u kabini i jedan na motoru, na getribi, cvili ti ovaj u kabini...

Evo stavit ću ti i slike:
Ovaj je u kabini, taj oće vrištat :funnyshit:


Ovaj je na motoru/getribi


Evo i jedan video šta sam našao, ako tako škripi, onda je 100% cvili cilindar u kabini...
https://www.youtube.com/watch?v=bL471DDTF4s
The speed was okay, but the corner was too tight.

dsicic

Hvala na pomoci i velika hvala na trudu za sve napisano, sto se tice zvuka nije takav ni priblizno vise bi ga opisao kao kad remen cvili ali u nekoj blazoj varijanti i to se desava samo kad je kvacilo stisnuto do kraja. Sutra ga majstor vozi pa je reko da ce pregledat i ja se nadam da nije sve otislo kao sto si rekao  :rofl: puno hvala na napisanom tekstu jos jednom  :care1:

Mike20

Cviljenje kad stisneš kvačilo je radi potisnog ležaja koji je gotov. Vjerojatno i njegov dosjed/pera na korpi je poderan

franjo-fritz

Zato i propada kvacilo ...potisni lezaj samo Å¡to nije prosao kroz korpu..pa ga nema kaj vratiti
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks