Punto mk2 podešavanje zadnjih kočnica

Autor zico, 24 Siječanj 2017, 09:09:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zico

 :formula:

Pozdrav majstori, zanima me da li su kod Fiat Punta 1.2 SX, 8v, godina proizvodnje 2002. zadnje kočnice, pakne samo podesive ili se podešavaju sa šerafom kojeg sam vidio na nekim snimkama.

Imao sam do sada Punto 55 i on je imao te samo-podešavajuće pakne.

Ako se moraju podešavati koji je postupak podešavanja, ručne i svega ima li već koja tema o tome da ne lutam.

:tippen:

the-rider

samopodesavajuce su, ako je sve ispravno nemas sta dirati
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

mrbrownstone


zico

 :formula:

Koliko vidim isti je sistem kao i na Puntu 55, iste pakne, federi, e sad piše da je to za Punto Mk2b, pretpostavljam da vrijedi i za Mk2a

Susiah

kako se ustimava rucna?
dok sam stavljao pakne kablove od rucne sam bio otpustio, kad sam vratio dobose nazad sam par puta stisnuo noznu kocnicu, culo se kliktanje, znaci pakne su pronasle odgovarajucu poziciju
e sad kako rucnu stelam, znam gdje se zateze/otpusta, mene zanima na kojem zubu bi trebala doseci svoj maksimum
podignem zadnji kraj da su kotaci u zrak, dali se oni na prvom zubu trebaju okretat slobodno ili se vec tada treba osjetit otpor?

Memphis

Å¡telaÅ¡ na ručnoj. Na 4 zubu ti već mora kočit a na 5  mora bit max. Na prvom moraju kotači skoro biti slobodni.