Punto mk2b mjenjač

Autor alister, 23 Lipanj 2017, 21:14:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alister

Pozdrav svima,

imam velikih problema s Puntom mk2b, odnosno s njegovim mjenjačem. Kada ubacim u bilo koju brzinu ne mogu vratiti mjenjač u neutralni položaj, jednostavno ne želi izbaciti iz brzine. TakoÄ'er 2,4,rikverc puno teže ulaze nego 1,3,5. Danas doÅ¡ao s posla i sve uredno radilo dok sam se vozio.
Gledao sam malo polugice i skužio sam ako pomaknem polugicu kod motora da sam izbaci u neutralni položaj i onda opet mogu ubaciti jednom u neku brzinu.

Ima li tko ideja što napraviti jer normalno da se to mora desiti u petak navečer.

Mike20

Da tebe ne muči kvačilo, tekućina za kočenje koju koristi i kvačilo ili cilindri kvačila?

the-rider

radi isto na upaljen ili ugasen motor?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

alister

Kvačilo je mijenjano prije 30-tak kkm, pa mislim da nije to, bar se nadam da nije. Ista stvar je na upaljen i ugašen motor. Ulja koliko vidim imam i nigdje mi ne curi. Papučica kvačila je mekana kao i obično, nisam osjetio nikakvu razliku.
Da li može biti nešto s polugicama ispod ručice mjenjača ?

ccm

More bit sa vilicama biraca. Meni su bile popigane jer se bivsi vlasnik vozil s podrapanim kuplungom pa je siloval mjenjac. Kad sam mjenjal kuplung mi je majstor poravnal ih malo, bilo je bolje, al I  dalje mi je dost tesko u prvu ulazio.


Sent from my iPad using Tapatalk
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

draĹžen.os

Provijeri  sajle izmeÄ'u  ručice i mjenjača.

alister

Moram se zavući ispod auta, pa pogledam sajle, sa strane motora izgledaju dobro

Mike20

Optički na sajlama ne budeš niš vidio.
Treba vidjeti u manualu koliko je hod poluge kvačila na getribi, da se vidi da li dovoljno razdvaja.
Čiji set kvačila si stavio?

alister

Auto zavrÅ¡io kod kolega u Auto Evolutionu, dovezao se u trećoj brzini. Dečki pregledali auto, i dok su razraÄ'ivali sajle jedna je pukla pa se naÅ¡ao uzrok problema (nadam se). Uglavnom neki pametan mehaničar ili bivÅ¡i vlasnik auta je skinuo zaÅ¡titni poklopac s kutije gdje se sajle spajaju s ručicom mjenjača pa je tu cijelo vrijeme voda prskala po sajlama. Sada to moram negdje joÅ¡ nabaviti.

Mike20: stavljen je Valeov set kada mi je otišao potisni ležaj

topolino

Daj ih napraviti u zg. Nove oem dodu debelo preko 1000kn
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alister

Original doÄ'u 1100 kuna, ali ima zamjenskih po 400 kuna. Kažu da su one i viÅ¡e nego dobre za mog puntaća

the-rider

nade se i za manje od 400 zamjenske, ionako pucaju ko i original  :D:
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Da malo obnovim temu.
Slavna GM M20 getriba. Mjenjac zavija uz strugajuci zvuk, salta kao podmazan. Pritiskanjem kvacila ili ubacivanjem u ler zavijanje nestaje. U rikvercu ne zavija, u 1./2. je najglasniji. U ponedjeljak moram u varazdinske toplice i cura zapela da idemo sa njime jer manje trosi od mog accenta.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Mislim da ti ne gine zamjena lagera.
Jedan od simptoma je i šetanje ručice mjenjača kod pritiska/puštanja gasa

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.