Punto mk2b mjenjač

Autor alister, 23 Lipanj 2017, 21:14:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Ni zamjena ulja prije 20 000 km sa tutelom matryx nije pomoglo. Mjenjao sam jer je bila nekako tvrda rucica, nakon zamjene i sada klizi u brzine.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

U mog accenta su mi u servisu ulili 75W90 GL5, a treba 75W85 GL4 po novom manualu ide to ulje u mjenjac. Odvozio sam kojih 1500km nakon zamjene  i stanje se pocelo pogorsavat jako. Kod kocenja motorom kada je hladan struzu ljezajevi i zapinje jako rucica mjenjaca. Kada se ugrije je zadovoljavajuce iako mi je na autocesti u 5. ispao iz brzine na 4000okr/min. Imam namjeru sipati aral SNS-A 75W-85 GL4 ako ga nadem ili tutela matryx koju cu vjerojatno lakse naci. Cu moci za njime do toplica i nazad bez da dokrajcim i ovaj mjenjac.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

to ti je kao da pitas koji brojevi ce biti na lotu
mozda pogodimo a mozda ne  :D:
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Idem na lutriju nemam izbora ocito.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Ja nebi. Al sumnjam da bi to bilo od lošeg ulja

topolino

Nemam izbora. Moram ici jer punica ide sanitetom, osoba koja je trebala ici sa njom je otkazala u petak. Idem sa accentom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Ak nedajbože zapneš, tu smo, imaš moj broj u oglasima

topolino

Moze li se nabaviti ovo ulje u varazdinu da ga zamjenim tamo? aral sns a 75w85 API GL4  koristi se za MAN i MB teretni program. 
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Novi info za mjenjac od punta. Struze i dalje,  za polovne mi traze 1100kn+, nedam toliko za polovni mjenjac koji moze trajati 1mj. Ono sto mi je cudno jest ka je poceo skakati kod kretenja sa mjesta, skace kao da lamela popusta.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: