Ugradnja daljinskog zaključavanja

Autor MARRUS, 16 Listopad 2017, 19:11:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MARRUS

Pozz ekipa,poÅ¡to sam o ovoj temi vidio raspravu na viÅ¡e mjesta ovog foruma,evo info za sve vas koji razmiÅ¡ljate o ugradnji daljinskog zaključavanja na vaÅ¡ auto,koji već ima postojeće centralno.... Nisam siguran da je dozvoljeno reklamiranje bilo koje tvrtke,ako sam pogrijeÅ¡io,siguran sam da će admini,  ispraviti stvar,namjera mi je bilo prije svega pomoći nekome od članova.... Moja topla preporuka, C-MOD, BaÅ¡tijanova 1a,Zagreb,Tel/Fax: +385 1 6560 348, GSM: +385 95 832 8320... Cijena ugradnje za mog Punta,Victor daljinsko zaključavanje,dva daljinca(sa opcijom otvaranja prtljaznika),2,god garancija i 45 min posla,(taman dovoljno da popijete kavu) :smile:, cijena 400kn.... Ekipa ugodna,srdačna i nadasve stručna,eto toliko od mene,pozz svima! :ok1:

Mike20

Znamo za C Mod, no za nekoga tko malo ima volje za Å¡rafanje, taj biznis ga doÄ'e 3-4 puta manje

Tom

Nekad dok sam bio mlaÄ'i kod njih sam kupovao silikonska crijeva za vakuum (crvena, plava, crna), redukcije i te gluposti oko motora.
Po pitanju ugradnje daljinskoga i alarma su bili poprilično skupi (htio ugraditi ono s daljinskim paljenjem motora, mislim da su bili preskupi za ruke), sada ne znam, sam ugraÄ'ujem
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Mike20

Da, to je bilo u doba nekoh tuning zaleta kod nsa  :haha7:
80kn je mene koštalo daljinsko za Punta 2

MARRUS

Znam dečki da je jeftinije to odradit u vlastitoj reziji,joÅ¡ kada bih imao neÅ¡to slobodnog vremena,sigurno bih se uhvatio toga,ovako ono malo vremena Å¡to mi preostane,radije  potroÅ¡im na suprugu i sina :love:...  Svojedobno,na Stilu kojega sam imao ranije,zahvaljujući vaÅ¡im savjetima na forumu, (Mike20,Franjo-Fritz,i joÅ¡ vas nekolicinu, samostalno sam rijeÅ¡io dosta stvari,blindanje Egr-a,promjenu osvjetljenja kontrola ventilacije,termostat,itd,itd :ok1:... No tada sam bio dosta mlaÄ'i,imao manje obaveza i zbog toga sam na kraju krajeva i postao član ovoga foruma... Svi skupa,sjajna ste ekipa,uvijek spremni pomoći čovjeku u nevolji,a u danaÅ¡nje vrijeme to je rijetka vrlina,vrijedna divljenja i drago mi je da je moja malenkost postala djelićem toga... :ok1:  :ernaehrung004: :ok1:

Echo

Sad da ne otvaram novu temu, uzeo sam Punto bez centralnog jer je bio dosta povoljan i ima klimu. Prvo ovako, desna vozačeva vrata i vrata bunkera trebaju novi uložak ili novu komplet bravu, ne znam kako se to točno mjenja i postavlja, samo uložak ili cijela brava. Sad me zanima kad bi se to mjenjalo, dao bi ugraditi daljinsko centralno. Punto ima 5 vrata, htio bi daljinca i koliko bi me to odprilike koštalo dijelovi i ugradnja? Original kod za ključ imam.

Mike20

Druge brave s el. Motorima za sva vrata,za prtljažnik neide, jedino staviś jedan aktuator da na daljinski otvoriś, plus instalacija, plus daljinsko, plus posao oko 1500kn, tj 1000-2000kn ovisi za koliko nabaviś bravice i kakav stručnjak to bude slagao

2mario2

Citat: Mike20  u 29 Studeni 2017, 08:58:08
Druge brave s el. Motorima za sva vrata,za prtljažnik neide, jedino staviś jedan aktuator da na daljinski otvoriś, plus instalacija, plus daljinsko, plus posao oko 1500kn, tj 1000-2000kn ovisi za koliko nabaviś bravice i kakav stručnjak to bude slagao
Kakvih 1000-2000kn? Daljinsko sa 4 motorića 250kn (kinesko ko i svako drugo, al radi odlično) i posao možda 500kn max. Meni je rekao lik koji mi je prodao daljinsko (150kn jer imam centralno već) ugradnju 200kn za moj C2

@MARRUS ako si iz ZG il blizu javi, pa da ti pošaljem broj od lika za ugradnju. Kupiš i daljinsko sa motorićima kod njega i ugradi ti (sa garancijom sve ak se ne varam premda garancije netreba jer meni je daljinac radio perfektno na bivšem Bravu)

Michael

Kolega Mike20 je naveo razloge zašto bi bilo u tom cijenovnom rangu. Treba malo čitati s razumijevanjem. U tih 1000-2000 su uracunate SVE brave s el. motoricima, aktuator za prtljaznik, instalacija, daljinsko i posao. Mislim da nije nista pretjerao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Mike20

Nikakve kineske univerzalne motoriće, 2-3 auta u koje sam to s mukom stavljao, jako brzo počeli krepavati ili motorići, ili centrala ili žice u prekidu radi loše kvalitete.
Osobno samo i jedino originalne brave s motorićima skinute s Punta koji ima centralno, odmah originalne žice kroz vrata i utikače na spoju vrata i štoka.
Tko se hoće igrati može spojiti na original body comp izlaze za centralno, ako ga ima.
Na tu instalaciju može daljinsko kinesko
Motorići su najčešće 150-200kn komad, 50kn aktuator za stražnja vrata, 100tinjak kn original ožičenje, 100kn daljinsko, i na to sve ruke

U 2 Punta sam dosad ugraÄ'ivao daljinsko centralno sa originalnim bravama i radi bez problema

2mario2

I dalje mi se ćini da je to ipak previÅ¡e i raÄ'e univerzalno za duplo manje na koje se dobije garancija na ugradnju i dijelove nego original koje isto može riknuti kao i ovo univerzalno (ionak se 90% toga proizvodi u Kini)

Ajd da nabavi motoriće original rabljene, al da ide kupovat nove i tolku lovu davat po meni nema baš smisla

Moja iskustva sa univerzalnim daljincima su bila super (bez motorića pošto sam uvijek imao centralno) i nije bilo rikavanja centrale ili problema sa žicama. I sve sam spajao sam, a ovaj lik spaja i na to daje garanciju kao i na dijelove

Sad može biti možda problema i nemora. Sve je to li la kakve si sreče isto kao i sa skupljim i originalnim dijelovima. Meni je šljakalo dobro sa univerzalnim, a i neznam ljudi oko mene koji su se bunili na tak nešto

danijel044

Citat: 2mario2  u 29 Studeni 2017, 12:26:41
I dalje mi se ćini da je to ipak previÅ¡e i raÄ'e univerzalno za duplo manje na koje se dobije garancija na ugradnju i dijelove nego original koje isto može riknuti kao i ovo univerzalno (ionak se 90% toga proizvodi u Kini)

Ajd da nabavi motoriće original rabljene, al da ide kupovat nove i tolku lovu davat po meni nema baš smisla

Moja iskustva sa univerzalnim daljincima su bila super (bez motorića pošto sam uvijek imao centralno) i nije bilo rikavanja centrale ili problema sa žicama. I sve sam spajao sam, a ovaj lik spaja i na to daje garanciju kao i na dijelove

Sad može biti možda problema i nemora. Sve je to li la kakve si sreče isto kao i sa skupljim i originalnim dijelovima. Meni je šljakalo dobro sa univerzalnim, a i neznam ljudi oko mene koji su se bunili na tak nešto

Aj čitaj sa razumjevanjem..

Citat: Mike20  u 29 Studeni 2017, 11:23:21

samo i jedino originalne brave s motorićima skinute s Punta koji ima centralno



Dakle Mike i priča o RABLJENIM motorićima..

2mario2

Ajd čitaj ti sa razumijevanjem. RaÄ'e novo univerzalno sa garancijom na dijelove i posao nego rabljeno original bez ićega

Mike20

Rabljeno original bude trajalo sigurno duže, nego to kinesko sa tankim žičicama sa lošom izolacijom koje budu pukle na pregibu kod vrata

2mario2

Citat: Mike20  u 30 Studeni 2017, 13:38:45
Rabljeno original bude trajalo sigurno duže, nego to kinesko sa tankim žičicama sa lošom izolacijom koje budu pukle na pregibu kod vrata
Meni je radilo odlično na par auta, pa nemam zamjerke zasad