Punto MK2 kud provući žice za prednje zvučnike

Autor Tooutman, 26 Siječanj 2018, 13:13:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tooutman

Pozdrav. Pitanje iz naslova. Znači punto nema pripremu za radio pa je potrebno provući do vrata. Zanima me ako je netko vukao već žice da kaže svoje dojmove, trikove i td. Kud najbolje s vozačke strane kud najbolje s suvozačke. Da li treba skidat konzolu  da se žice dobro skriju itd itd.

Hvala
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Ne treba skidati konzolu, sve se da provući ispod plastike. Ako nema, treba nabaviti one gume sa konektorima kroz koje prolaze žice izmeÄ'u vrata i Å¡toka

Tooutman

Gumu ima jer ide za centralno i prozore. Al moram vidjet jer od kolege je auto pa mi nije na dohvat ruke.  Kroz to i mislio provuči žice. Bitno mi je da onda mogu doprijet do njih a da ne moram opet sve skidat. Hvala ti Mike.
Naravno ako je još nešto bitno za napomenut slobodno nek javi.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Za provući žice zvučnika morao bude bušiti rupe kroz taj konektor u vratima, jer mislim da nije pripremljena instalacija na to dijelu

M.P.

Citat: Mike20  u 26 Siječanj 2018, 13:50:31
Za provući žice zvučnika morao bude bušiti rupe kroz taj konektor u vratima, jer mislim da nije pripremljena instalacija na to dijelu

Upravo to. Tako sam i ja na jedinici provukao žice za zvučnike u vratima, jer konektor je velik i svega je par pinova u upotrebi, pa imaš manevarskog prostora za probušit rupu

Osim ako ne govoriš o onima zvučnicima na armaturi gore ( ako mk2 ima uopće gore zvučnike, tako je bar na mk1 )..

Mike20

Nema u armaturi. Visokotonac je kod retrovizora na vratima

topolino

Sta se namogu iskoristi prazni pinovi na konektoru od vrata?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Imaš samo slogone dosjede na utikaču, bez pinova. SAmo ak nabaviš original instalaciju

Echo

Iste kemije imam i ja u planu. Skidam s razbijenog plastike od retrovizora, nosace za zvucnike s mrezica na vratima...a sto se kablova tice povuci cu one koji dodju uz zvucnike, idem na Herz odvojeni set koji sam imao i u jedinici Puntu... samo biti ce kemije malo vece, kod mene ide i sredisnja konzola od HGT-a pa cu se tesko odluciti da li bacit radio gore ili dolje xD

Tooutman

Da, taj mislim da žuti konektor je prazan večinu svoje površine pogotovo ovaj S oprema. Tako nekak i zamislio, kroz njega ili izbušit ili skrimpat konektore. Imam instalaciju od bravija 2 pa možda paše koji konektor. Sad pitanje je kakav je.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Citat: Echo  u 27 Siječanj 2018, 01:17:50
Iste kemije imam i ja u planu. Skidam s razbijenog plastike od retrovizora, nosace za zvucnike s mrezica na vratima...a sto se kablova tice povuci cu one koji dodju uz zvucnike, idem na Herz odvojeni set koji sam imao i u jedinici Puntu... samo biti ce kemije malo vece, kod mene ide i sredisnja konzola od HGT-a pa cu se tesko odluciti da li bacit radio gore ili dolje xD

Radio dole, a 2-3 vurice od 52mm gore na mjesto original radia. Odlična kombinacija