punto mk2 1,3 mutijet očitanje dijagnostike pitanje

Autor robi64, 30 Listopad 2018, 13:52:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robi64

priključio sam punta na dijagnostiku i ona očitala parametre pa ako netko zna to očitati slika u prilogu

zovem se Robert i iz Zagreba sam

robi64

Citat: robi64  u 30 Listopad 2018, 13:52:50
priključio sam punta na dijagnostiku i ona očitala parametre pa ako netko zna to očitati slika u prilogu

da još kažem MAF stavljen novi,EGR ventil očišćen auto i dalje slabo vuče :puzzled:
zovem se Robert i iz Zagreba sam

alister

Idemo ponovo isto kao iz druge teme, da li si pogledao MAP senzor ?

robi64

ne,znači još to ok budem onda i taj map senzor pogledao samo zašto ga nije dijagnostika oćitala a ona je baš samo za fiat vozila

zovem se Robert i iz Zagreba sam

robi64

Citat: robi64  u 30 Listopad 2018, 15:26:53
ne,znači još to ok budem onda i taj map senzor pogledao samo zašto ga nije dijagnostika oćitala a ona je baš samo za fiat vozila

znači MAF i MAP senzor nije jedno te isto
zovem se Robert i iz Zagreba sam

topolino

Maf i map nisu ista stvar. Map je na usisnoj grani
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alister

Robi, Topolino ti je u drugoj temi pokazao sliku MAP senzora, košta cca 170kuna u tokiću Bosch-ov. i sada ti je dijagnostika isto pokazala probleme za tlakom zraka i MAP senzorom. Nalazi se ispred kompa motora, odnosno na sredini motora za zadnje strane, i pričvršćen je s jednim torax šarafom. Skini ga i očisti i probaj onda napraviti par km s autom pa vidi.

Memphis


Antonijo

To su greške njih možeš obrisati s ikonom CLEAR DTC a za parametre stisni ikonu LIVE DATA.
Možeš probati skinuti Multi Ecu Scan (MES) program, on je za talijanska vozila.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

robi64

Citat: Antonijo  u 31 Listopad 2018, 09:21:31
To su greške njih možeš obrisati s ikonom CLEAR DTC a za parametre stisni ikonu LIVE DATA.
Možeš probati skinuti Multi Ecu Scan (MES) program, on je za talijanska vozila.
ne znam zašto ali mi taj Multi Ecu Scan ne radi ne mogu se nikako konektirati stalno mi govori com port error ja postavim com port ali ništa neče se spojiti :puzzled:
zovem se Robert i iz Zagreba sam

robi64

još jedno pitanje u vezi dijagnostike da li smije biti stalno prikljiučen na OBDII ELM327 Wifi dijagnostika mislim da li može isprazniti akumulator ako je stalno prikopčana to pitam iz razloga što imam tablet na kojem je Torque sa svim podacima za punto pa da stalno ne vadim ELM327 iz OBDII priključka

zovem se Robert i iz Zagreba sam

Mike20

Taj dijagnostički program nije baš nešto. Za talijanska vozila je MES, koji bi se skoro mogao i nazvati poluprofesionalan.
Može biti stalno uštekan, samo kupi maolo boljega, ne najjeftinijega.
Neće isprazniti akumulator, ja sam imao tak uštekano mjesecima, baš takvu wifi verziju

Puntigamer

U postavkama aplikacije Torque pro imaš opciju da se elm 327 izgasi poslje xy sekundi poslje neaktivnosti.

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk


Multijet

Jap,ali samo za odreÄ'eni tip adaptera, ne za sve :bad:
0989739290