punto mk2 1,3 mutijet izgubi snagu

Autor robi64, 11 Studeni 2018, 10:49:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robi64

kada dam gas do 3000 okretaja punto trzne i izgubi snagu i ne vuče i ne pali turbinu kako bi trebalo,promijenjen je i MAP senzor i MAF senzor stavljeni su novi ali opet isto,na dijgnostici kaže da je MAP senzor no nije jer je novi stavljen a opet isto se dogadja dakle u čemu bi bio problem ako netko zna,s tim se več mučim od kada sam kupio auto po gradu sve pet no čim izaÄ'em na otvorenu cestu PROBLEMI  opisani nastaju pa pitam nekog stručnjaka baÅ¡ za FIAT ako bi znao a ne da kupujem razne senzore a ono uvijek niÅ¡ta

zovem se Robert i iz Zagreba sam

alister

Lijepo u ponedjeljak ujutro nazoveš Seba, dogovoriš termin i vrlo brzo će ti svi problemi biti otklonjeni

robi64

Citat: alister  u 11 Studeni 2018, 12:42:18
Lijepo u ponedjeljak ujutro nazoveš Seba, dogovoriš termin i vrlo brzo će ti svi problemi biti otklonjeni
ne znam tko je taj SEB i ne znam njegov broj
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Tooutman

Bertol Velika Gorica. To ti je Seb.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Multijet

Ja kad sam imao takve simptome na svojem mk2b 1,3 multijet problem je bio u egr ventilu ali je i upalio lampicu motora i examiner je to potvrdio. Meho očistio egr i usisnu granu i vozi dalje
0989739290

robi64

Citat: Multijet  u 11 Studeni 2018, 20:13:06
Ja kad sam imao takve simptome na svojem mk2b 1,3 multijet problem je bio u egr ventilu ali je i upalio lampicu motora i examiner je to potvrdio. Meho očistio egr i usisnu granu i vozi dalje
da, još usisnu granu budem očistio,egr ventil je očišćen tako da on nije i nekako sam sumnjao na usisnu granu inače lampica od motora mi se nije upalila
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Multijet

Koja je dijagnostika i koja je greška?
0989739290

robi64

Citat: Multijet  u 12 Studeni 2018, 19:06:54
Koja je dijagnostika i koja je greška?
For Fiat Scanner OBD OBD2 Diagnostic Usb Cable for Fiat Interface USB Scan Tool For Fiat USB Fiat Scanner je dijagnostika i greška PO238 kao MAP senzor ali nije jer je stavljen novi

zovem se Robert i iz Zagreba sam

Mike20

Iz mog iskustva, ti univerzalni programi s ebaya nisu baš precizni, dok MES je

robi64

ma i na drugim dijagnostikama isto govori
zovem se Robert i iz Zagreba sam

the-rider

cim baca gresku na map nesto oko usisa je, turbo, egr, pusta zrak negdje itd
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

robi64

ovako,dao sam Bertolu fiata i problem je bio u tome što je punto čipiran ali nekvalitetno polovično tako da je auto slabo radi toga vukao dakle problem je softerske prirode,evo što se dogadja kada ljudi neznaju što rade, vratit ću ga serijalu što bi se reklo na tvorničke postavke ma glavno da je sve riješeno :ok:
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Mairon

Mogao si kod njega napravit 20 % povećanje umjesto na original :)

robi64

Citat: Mairon  u 16 Siječanj 2019, 16:34:22
Mogao si kod njega napravit 20 % povećanje umjesto na original :)
ma pitao me je da li hoču ali sam mu rekao da ne treba nek bude orginal i tako je to auto za 99,9% vožnje po gradu i uglavnom ga žena vozi
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Multijet

0989739290