Fiat Punto mk2b Sporting 1.4 16v

Autor Branc46, 10 Siječanj 2019, 17:30:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Branc46

Pozdrav dragi ljudi.

Samo na kratko, kupio sam si auto koji mi je bio nekako san prije 15-tnaestak god. (mada sam imao takvog ali ne sporting) naime Fiat Punto Sporting, 1.4 16v žute boje. Lijep ko slika  :drive: 
Auto je 2005 godište i stajao je cca4 god. ima 118tis.km.

Trenutno su zamijenjeni: diskovi prednji i pakne, zadnji amortizeri(klasično gumice su otišle) i nosači auspuha.

Malo me muči kuplung, naime malo zatrese prilikom kretanja, i vidio sam da je nosač motora malo klimav, tako da ćemo i to zamijenitit, nadam se da će to odkloniti problem. Ili?  :zbunj:

Ali me malo muči miris auta, nakon vožnje 10 mini ili pola sata miris prednjeg kraja auta je kao da je spaljena lamela, ili da sam malo previše kočio i zapalio diskove.

Ima li netko nekakvu ideju Å¡to bi to moglo biti?

Pozz

Memphis


Branc46

Nemoj se ljutiti, ali nebi htio reć koliko sam ga platio, možda ga prodam jedan dan nekome od vas  :ernaehrung004:

Danas sam pop... naime isao sam otvarati gepek auta, i kako fala bogu su stariji podizači sam skoro glavu ostavio na rubu gepeka.

Ima neko ideju gdje kupiti jefitno/kvalitetno nosač?

Mike20

Citat: Branc46  u 11 Siječanj 2019, 00:04:03
Nemoj se ljutiti, ali nebi htio reć koliko sam ga platio, možda ga prodam jedan dan nekome od vas  :ernaehrung004:

Danas sam pop... naime isao sam otvarati gepek auta, i kako fala bogu su stariji podizači sam skoro glavu ostavio na rubu gepeka.

Ima neko ideju gdje kupiti jefitno/kvalitetno nosač?

Lijepo, pa da dobro zaradiÅ¡  :mjuza:

Jeftino i kvalitetno ne postoji

Memphis

Pitam jer me zanima takav auto ... reci cijenu ...

Branc46


Branc46

Citat: Branc46  u 10 Siječanj 2019, 17:30:44
Malo me muči kuplung, naime malo zatrese prilikom kretanja, i vidio sam da je nosač motora malo klimav, tako da ćemo i to zamijenitit, nadam se da će to odkloniti problem. Ili?  :zbunj:

Ali me malo muči miris auta, nakon vožnje 10 mini ili pola sata miris prednjeg kraja auta je kao da je spaljena lamela, ili da sam malo previše kočio i zapalio diskove.

Ima li netko nekakvu ideju Å¡to bi to moglo biti?

Pozz