Punto 2 seleni balans Å¡tange

Autor alister, 12 Lipanj 2019, 09:24:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alister

Pozdrav znalci,

Da li netko zna gdje kupiti unutrašnje selene za balans štangu, vanjske sam promijenio, ali moram i unutarnje jer se guma raspucala

hvala svima na pomoći

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

alister

pa pitao sam u tokiću i auto kreši, te silux, svi mogu nabaviti vanjske selene za balansicu, a ne unutrašnje

alister

Ili ja ne znam pitati Å¡to trebam

Mike20

Moguće je da ne postoje ti seleni zasebno, nego samo u kompletu sa cijelom štangom.
Isto ko i na Bravu 2. Ak ih stvarno nema zasebno, nabaviš po dimenzijama slične

alister

balans štanga je mislim 1800 kuna ako se dobro sjećam, a izgleda da će tako nešto i morati biti jer me je zajebavao na tehničkom radi toga. Iako se mogu skinuti vrlo lako dolje iz nekog razloga mi trgovine kažu da imaju samo vanjske

the-rider

da, org nema zasebno selene
isto tako i alfa 156 recimo, pa se bez problema nadu zamjenski
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

the-rider

hebo vas edit
u intercarsu recimo pogledaj
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20


alister

Ide mi auto u ponedjeljak na promjenu kočnica pa budem baš izmjerio postojeće selene pa ću onda skidati cijelu balansicu i mijenjati samo gumu, nema mi druge, zahvaljujem

venom

Neka u tokića pogledaju pod ovim šiframa, mogu oni to nabaviti ali si doša kod nekog linog prodavača kojem se ne da živiti.