Punto mk2 b sjedalo vozača

Autor tupi kut, 17 Rujan 2019, 20:14:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tupi kut

Pozz,žena mi vozi punta,pila me svaki dan,te ne radi ovo te ne radi ono,kao što vidite stalno nešto pitam.
Sjedalo vozača je utonulo pa jadna ne vidi preko volana,ima li koja opcija da ga popravim,podignem malo ili da tražim drugu ženu??
miki ZD

forsage

malo spusti volan ak je podesiv po visini...ili naÄ'i viÅ¡u ženu..nema druge...to će ti i najbolji mehaničari reći u ovlaÅ¡tenom servisu.Å alu na stranu...pa pogledaj malo po oglasima da naÄ'eÅ¡ sjedalo u boljem stanju rabljeno...staviÅ¡ presvlake i to je to...ovo je sjedalo valjda istegnutih onih ispod elastičnih nosaća gornjiÅ¡ta...ili imaÅ¡ opciju da podložiÅ¡ sa kvadratnom cijevi 50x20 i li 50x30mm po cijeloj dužini ispod Å¡ina a onda Å¡ine na to zaÅ¡arafit..tapeciranje je skuplja i upitna verzija ako su elastični čelični nosači utoreni i jednostavno rastegnuti.Ima viÅ¡e opcija pa treba vidit koja najviÅ¡e odgovara.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

Ubaciš prednja sjedala od Alfe 147, čvršća su, udobnija, razliku u boji tkanine prikriješ presvlakama ako te jako smeta

tupi kut

Pašu li od alfe bez preinaka???
miki ZD

Mike20

Oni koji su radili vela da prednji idu, stražnje treba na posebne nosače složiti, al nije komplicirano

g3ar

Da, osobno radio, prednja sjedala idu na šaraf točno.
<3JTD

supreME

Citat: g3ar  u 18 Rujan 2019, 23:39:49
Da, osobno radio, prednja sjedala idu na šaraf točno.

ja sam morao variti, jer nisu 100% odgovarala sjedala. Punto sa 5v i alfa 147 sa 5v. prednji dio nosaca pase, zadnji je od alfe bio siri po cca 2cm sa svake strane