Punto mk2 - par pitanja

Autor stipe, 24 Prosinac 2019, 07:13:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

stipe

imam par problemcica pa da tu pitam za savjet...


1 - sajla od rucice mjenjaca do mjenjaca, na mjenjacu ima jabucicu na koju se spaja, u zadnjih tjedan dana 2 puta mi je ispala sa jabucice.

kako bi to mogao stisnuti pa da ne ispada? jel se moze kupiti ili je dio sajle?


2 - klimu sam punio 2 puta u 3 miseca, drugi put sam punio i stavio onu tekucinu, da se moze viditi di iscuri...

jel ima neka mana kod njih, di najcesce iscuri plin ili moze biti svuda? da prvo to pogledam...


3 - kad vozim auto i recimo naglo smotam u livo, cujem kao neko pretakanje vode ispred suvozačevog mista. milsija sam da je sistem lose ozracen, pa sam ga ozracio, ali i dalje se to cuje.

jel ima tko iskustva, do cega moze biti?


4 - prednja kola mi jako lagano koče u voznji. dizao sam na dizalicu i zaista drže, ono, kolo mogu zarotirati, ali odmah stane... čeljusti rade ok, klipici se lagano vracaju nazrad...

primjetio sam da je prijasnja vlasnica minjala plocice, a diskovi su ostali stari. jel moguce da dok to ne sidne, da ce lagano kociti?

topolino

1. Samo nove sajle. Po narudbi su jeftinije od orginala
2. Isparivac u kabini
3. Skini cjevi od ventilatora do grijaca, provjeri odvod kondenzata i kadicu u motornom prostoru
4. Fleksibilne cjevi od kocnica i klizaci klijesta
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

stipe

hvala na odgovoru

kako budem popravljao, tako cu tu staviti...

stipe

#3
Citat: topolino  u 24 Prosinac 2019, 11:21:25
3. Skini cjevi od ventilatora do grijaca, provjeri odvod kondenzata i kadicu u motornom prostoru
di je tocno odvod kondenzata?

nisam jos nista radio oko auta, doduse, malo ga i vozim pa se ni ne sitim...