Punto 1.2 8v----2.4 20v

Autor crni, 20 Veljača 2020, 01:49:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

crni

Mike20
Ovako sto se tice poluosovina eventualno ce se morat skratit jer idu glavcine od stila na punta...nema tu neke nauke ako stilo ima veci fi kugle ispresam od punta i upresam od stila...
Eh sad kako provjeriti jel varijator ispravan?
A sto se tice tekucina svih bla bla skraceno veliki servis ukljucujuci zupcasti s vodenom i natezacima sve novo odmah stavit jer mi nece bit u planu vadit motor za 3mj. Zbog neke gluposti tipa natezac neki il nes
Preinake sto se tice usisa po meni...nisu uopce skupe da se razumijemo...ispuh isto tako
Sto se tice atestiranog plina njega sam naveo samo da bi ti docarao kolko jeftino dobivam auto hah
Ne placam nikog osim kj se tice elektronike i u slucaju da ce trebat kratit poluosovine(vjerovatno) i presat kugle zapravo te neke vanseriske stvari bi samo placo...i npr varenje alu nosaca...
Stila jednostavno ne zelim,nije mi on tak privlacan a i kosto sam gore napiso hocu nesto "unikatno"
Nesto kj se ne vidi svaki dan na cesti jel...

Pozz Gandi
Jel poznas ti mozda nekog osobno ko je stavljo u mk2 5cyl ili?
Da mi da neki savjet ako moze...

Mike20 fala na potpori hah

gandi

Ne.
Znam samo da je bilo takvih projekata po internetu.

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Boxer

#17
Zašto trpat jedan od najlošijih motora u takav auto kad je motor za taj auto ionako 2 broja preveliki? Nećeš se naguštat sigurno nego izgubit živce i volju dok sve to posložiš i onda će ti netko za dobar dan skinuti tablice na cesti i k tome voznost tog auta će biti nula
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

topolino

U stilu si trebao vaditi ili naginjati motor za zamjenu distribucije.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Citat: topolino  u 20 Veljača 2020, 20:59:31
U stilu si trebao vaditi ili naginjati motor za zamjenu distribucije.

Tako je, jer je motor doslovno na muldi.
Tražim po netu kako izgleda 5 cilindri pod haubom Punta, al ne nalazim ništa

crni

Nemojte me krivo shvatit al ako tak gledamo na skodi feliciji 1.3 mpi moras na pol izvadit motor da bi vodenu zamjenio...

Mike 20
Da to i mene ajmo rec muci...vec danima trazim i gledam di je ko stavio bilo koji 5cyl motor u mk2 al nikak da nadem da vidim kak to uopce izgleda i nikak nemogu nac ni na kojem forumu da je to netko zapravo napravio...
Vidio sam u mk1 da su stavljali 2.0 20vt ali za mk2 nigdje nis nisam naso...

Mike20

Eto, bit ćeš prvi i skoro jedini.

Boxer

#22
Evo ti jedan 20vT složen, koliko se sjećam taj ka je kasnije rastavio i stavio u njega 2.016vT iz Lancie i išao je bolje i bio vozljiviji...

Samo se ne sjećam na kojem sam ga forumu pratio, davno je to bilo. Uglavnom dobro se sjećam da je kompletna struja morala ići iz donora uključujući satove i sve ostalo jer nitko to neće moći uglazbiti da kombiniraš nešto iz Punta. Uz to gotovo sam 100% siguran da je pili firewall odnosno pregradu kabine i motornog prostora jer nije bilo mjesta za nešto a sad...da me ubiješ ne sjećam se što ali sam siguran da je pilio pa onda nije pasala tabla nazad u auto pa je to kemijao, uglavnom auto je bio samo jako brzo korito i ništa drugo i išao je samo ravno :) a žice su virile posvuda u autu

https://www.youtube.com/watch?v=kbbKssg-_KA

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...