fiat punto mk2b procjena

Autor punto mk1, 17 Kolovoz 2020, 22:44:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

punto mk1

kad prodam svoj mk2a , mislim kupiti punta mk2b isključivo sporting . zanima me kolika im je realna vrijednost , ovaj mi je zapao za oko ali mi se čini preskup , sto mislite ?https://www.njuskalo.hr/auti/fiat-punto-1.3-multijet-16v-oglas-32152727

Sitni78

Auto ne izgleda loše. Piše da cijena nije fiksna pa mu ponudi 2 soma i vidit šta će reć. Auto je iz uvoza pa bi valjalo i spojit dijagnostiku i provjerit kilometre.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk


Mike20

Papučice izgledaju možda mijenjane, km su i možda stvarni, ili skinuto nekih 50 tak 000km. Al prednji farovi su mijenjani, prečisti su, znači da je bio skršen. Vidi dal su original ili zamjenski.

alister

Dobro ga provjeri (letva volana, CR pumpa da li slini, zadnji kraj provjeri na hrÄ'u jer nema zaÅ¡titu kotača iza), cijena je dosta visoka za socijala opremu (ja imam duplo viÅ¡e opreme, ali dobro nije sporting), a auto izgleda predobro za 15 godina star auto. Mike kaže dobro, farovi su ili mijenjani ili polirani, auto po slikama nema ogrebotine.

punto mk1

da fala vam , patim na te sporting branike ali onda cu traziti drugi radije , auto iz uvoza san ima jednom i nikad vise , isto je bia razbijen i nikad ne znas prave kilometre i kako je odrzavan , ako je uvezen iz njemačke 99 posto ce biti trul , gleda sam ovoga jer je iz rijeke pa nema snijega i soli . ali bolje traziti dalje i meni se čini preuredan za 15 godina star auto

Mike20

Odi pogledaj. Ak si imao već slagan auto, onda znaš što trebaš gledati. Osobno nemam niš protiv malo razbijenih auta, ako je dobro složeno
Al ako je bio drobljen do šajbe, niš s toga

PogledaÅ¡ dal ima hrÄ'e iza na pragovima, prednje mulde. Km lako očitaÅ¡ sa MESom dal su skidani

Jeftini su za uvesti, 3500 s registracijom, tak da čim ga jeftinije vani plati, viÅ¡e zaradi  :haha7:

punto mk1

Citat: Mike20  u 18 Kolovoz 2020, 12:44:27
Odi pogledaj. Ak si imao već slagan auto, onda znaš što trebaš gledati. Osobno nemam niš protiv malo razbijenih auta, ako je dobro složeno
Al ako je bio drobljen do šajbe, niš s toga

PogledaÅ¡ dal ima hrÄ'e iza na pragovima, prednje mulde. Km lako očitaÅ¡ sa MESom dal su skidani

Jeftini su za uvesti, 3500 s registracijom, tak da čim ga jeftinije vani plati, viÅ¡e zaradi  :haha7:
kad san ja prije koju godinu gleda za uvesti nije se isplatilo bar ne neki sa normalnim stanjem i realnom cijenom . njima hrdaju pragovi i podovi i to dobro. gledan auto koji je vozen po dalmaciji . najradije bi uzea običnog 1.2 60 konja i stavia mu sporting branike ali njih je nemoguće naći

g3ar

Moj savjet. Skupi jos koji â,¬ i uzmi GP. Pronaci zdravog 2b je malo teze.
<3JTD

punto mk1

Eh a kad mi nije lega taj gp nikad . i za moje potrebe je punto taman . a valjda ce se naci nesto u dobrom stanju . fala na sugestiji

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

Dobar je, niti troši niti ide, onaj od 95ks fino vuče.
Jedino lanac obavezno mijenjati kad proÄ'e 150 000km, iako se ne čuje prethodno, hoće puknuti. Jer rijetko tko u 10+ godina star Punto stavlja bolje ulje

Mike20

Citat: punto mk1  u 18 Kolovoz 2020, 14:35:29
Eh a kad mi nije lega taj gp nikad . i za moje potrebe je punto taman . a valjda ce se naci nesto u dobrom stanju . fala na sugestiji

Bome niti meni, Mk2b zadnje serije raÄ'e nego GP.

alister

Citat: the-rider  u 18 Kolovoz 2020, 17:00:12
kud 1.3, to je smece od motora

Zato moj ima skoro 400 000km i samo ide dalje, čekam već 5 godina da krepa da si kupim pošteni auto, ali jebaga nikada da stane

punto mk1

sagleda san situaciju , moj je mehanički u perfektnom stanju , novo je kvačilo , brtva glave je rijesena prije 20000 km , nova je pumpa vode i zupčasti , ići ću sa svojin na tehnički ako ne prode povariti cu ga od ispod i vozi miÅ¡ko  :haha7:

punto mk1

Citat: Mike20  u 18 Kolovoz 2020, 17:22:44
Bome niti meni, Mk2b zadnje serije raÄ'e nego GP.
jednostavno to nije po meni punto . a ova linija mk2a mk2b me kupila jos kad san ima 16-17 god