257mm disk

Autor topolino, 22 Travanj 2023, 16:03:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Pozdrav.
Ima li tko info? Odgovara li na rukavac od punta 60 240mm disk, kljesta i disk od 257mm?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

ja sam imao na puntu 2 1.2 ventilirajuce od brava 1.8, na vidu pasu klijesta
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

#2
O super. Do kraja godine moram mjenjati diskove osli za 50 000km 😅
Si imao ABS? Ostao bih na 165 gumama bar zimske jos, kupljene prosle zime.
Edit:
Da ne otvaram novu temu za zvucnike. Imam instalacije za visokotonce, ali ih nema. Sada me zanima ima li oem instalacija nekakvu skretnicu u vratima za visoki ili su samo zice?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

puno me pitas, mislim da nije imao abs
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Tom

Citat: topolino  u 22 Travanj 2023, 16:03:38Pozdrav.
Ima li tko info? Odgovara li na rukavac od punta 60 240mm disk, kljesta i disk od 257mm?

Ne.
Trebaš mijenjati nosače čeljusti, čeljusti, crijeva. Ima ili nema ABS nema veze, razlika je samo da li ima ili nema prsten. Najbolje da nađeš Bravo ili Bravu, uzmeš sve komplet
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

topolino

#5
Pod nosace celjusti mislis na okvir koji zavidas na rukavac, na njega idu kocione plocice i kocioni klip sa svojim kucistem? ABS me zanima zbog jacih kocnica da nedode do stalnog blokiranja kotaca kod kise jer zimska guma ce ostati u dimenziji 165/70R14.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tom

#6
Citat: topolino  u 24 Travanj 2023, 10:02:32Pod nosace celjusti mislis na okvir koji zavidas na rukavac, na njega idu kocione plocice i kocioni klip sa svojim kucistem? ABS me zanima zbog jacih kocnica da nedode do stalnog blokiranja kotaca kod kise jer zimska guma ce ostati u dimenziji 165/70R14.

Da, tako je.
ABS će biti malo problem ako nemaš svu struju i dijelove, na rukavcima trebaju biti otvori gdje dođe ABS senzor, na ležajevima treba biti prsten koji senzor očitava da se vrti, ABS pumpa itd.

Kad sam to radio na svome starom Tipu, bio sam od Fiat Maree uzeo, komplet sve napred i iza. 
Da, kočenje će biti problem, posebno na mokrom, to se meni događalo kad si jače stisnuo kočnicu sva četiri kotača su
klizila
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...