Mk2b preporuka

Autor topolino, 20 Lipanj 2023, 17:57:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Set kocnica ide ATE. Zanima me za krajnik letve. Ne zelim da mi se desi da mi prokucka za 10 000 km
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Citat: Dotz27  u 10 Srpanj 2023, 09:21:45Bremsi mislis? Ja sam ih stavio na zadnji kraj sad kad sam radio servis, ne trose se puno, ne čađe felgu a bile su mi na 40posto rabata tadasnjih 110kn..Nisam cuo lose komentare jos na njih..

Je, Bremsi. Brenzi  :roll2:

Uzeo sam ih samo radi naziva, jer kad sam vidio prvi put tu marku, počeo sam se smijati

topolino

Update:
Krajnici letve Delphi, diskovi i plocice ATE. Sve naručeno kod auto kreše, stiglo za 3 dana. Namontirano + nova kociona tekucina, danas odradena optika i vozi misko. Kocnice unatoc gumama iz 2017g. uvjerljivo koce, nema cviljenja i ikakvih cudnih osjecaja na pedali. Ostaje jos podesiti rucnu jer hvata na 5 od 6 zuba i ne bas uvjerljivo.
Hvala na savjetima
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Koji ključ drži kljesta zavidana na nosac? Nisam mjenjao ja diskove nego mehanicar koji izgleda nije napravio posao kako treba jer od jednom naprijed cvili metal o metal. Skinuo sam kotace, nema tragova po diskovima, niti zastitni lim dira disk. Ocistio malo break cleanerom i sada cvili na brzinama do 20km/h, sto mi govori da vjerojatno vodilica nije dobro podmazana pa ne otpusta pakne kako treba. I da ovaj set ATE plocica prasi ko lud.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

Dobra ideja, meni cvili od kad sam mjenjao amortizere vise sam lud nema kaj nisam probao, sad si mi dao ideju dobru, bakrena mast i bok.

topolino

Ovo bas cvili kao da su pakne totalno potresene i kljesta za blokirana
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

#21
Slican zvuk ovome samo kada sam skinuo kotace i vrtio u diskove zvuka nije bilo.
Ima li kako opcija postaviti audio zapis?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

Drugacije je kad je auto pod opterećenjem vlastite tezine, a drugačije kad je u zraku :D

topolino

Da ne otvaram novu temu. Ima li tko volje na mk2 1.2 8v slikati onu vidu koja drzi leptir gasa otvoren kada je gas otpusten. Kod mene je nategnuta do kraja
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: