Novi Bravo - kljuc

Autor ilija.r, 14 Veljača 2012, 20:13:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hecnet81

Ključ je jučer stigao,sa sirovim ključem za narezat,elektronikom i baterijom.Nov novcat.Dalje ću vidjet sve za prekodiranje.

pajdo

Kolko te koštao ključ i jesi ga naručio s one stranice koju si stavio jer nigdje ne vidim cijenu i tipku za kupnju?
The italian lifestyle

hecnet81

#47
Moraš se ulogirati na stranicu da bi vidio cijenu i onda kad se ulogiraš imaš košaricu.ključ košta 32, dostava 20 dolara, plus 200 kuna zastupniku TNT-a za hrvatsku.Moraš znati da li je ključ od delphi-a ili marelli-a.

pajdo

Pitanje da li kima se gdje za narućit i kupit ključ sa daljinskim (3 tipke) i mehanizmom spremnim za programiranje i naravno sirovi mač??

The italian lifestyle

RENS

Pajdo,ako hoces kljuc sa skakavcem probaj kupit negdje na auto otpadu kljuc sa skakavcem od brava ili stila,od stila ti je plavi(neznam kako izgleda od novog punta). Kopiras svoj kljuc na obican kodirani kljuc imas ih masu koji to rade i po 120kn mozda za brava malo skuplje jer ima onaj glodani kljuc. Poslije toga dodes do mene i ja ti slozim da ti taj daljinac otvara tvoj auto,kopirani kljuc i kod kljuca ubacimo u novi daljinac i peglaj dalje. Ne reklamiram se ,napravit cu ti to badava.Uglavnom ja ti mogu svaki skakavac sloziti da otvara samo tvoj auto.

pajdo

Ne treba mi auto otpad ako to možeš napravit kupim ja ovak ključ preko interneta korišten!!Si to radio i funkcionira?
The italian lifestyle

RENS

Da,vec masu puta,samo uzmi karticu s kodovima

pajdo

ok nabavim sve i javim ti se!! :good:
The italian lifestyle

pamic88

Pozdrav, ja sam nedavno postao vlasnik fiat bravo 1.9 multijet 88kw 2007god. i nažalost dobio sam samo jedan ključ, pa sam se raspitao malo po fiatovim servisima i izrada rezvnog koÅ¡ta izmeÄ'u 3000 i 3500 kn ( tj ključ s skakavcem i 3 tipke). Mene zanima dali je netko od vas zna di se može joÅ¡ pitat za izradu ključeva tu u okolici istre? Gledao sam i ključeve na e-bay, ali to je samo prazno kučiste samo s neizrezanim ključom dali se moze gdje naci cijeli?
Hvala na pomoći  :)

Sonic

pa to bar nije problem !
Svi koji rade kodirane ključeve ti imaju i kučišta i blank-ove.
Jedino trebaš kod karticu a i to ako nemaš se iščita iz ECU-a
cca 350kn max ključ sa kučištem i programiranjem
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

Multijet

Evo, ja ti dam 350 kuna ako mi to možeš odraditi, imam karticu
0989739290

pamic88

Vrlo rado cu dat 350 kn ako je.. bio sam pitat u porecu rade rezevne kljuceve za auto s kodom cca 300-500 kn, jedini problem nemaju masinu da ocita moj kod. Jer ti kljucevi valda kako sam ja skuzio ima kod od 8 do 12 znakova a njegova masina ocitava samo 6 znamenkasti kod..

lepi91

Gdje nabaviš polovni ključ preko neta? Ebay?

Meni bi trebao za Grande Punta, moj je krepo. Pao u more..

Po njuškalu nisam našao da netko prodaje dijelove..

Naručio bi izvana al nisam bas nigdje vidio..

pajdo

Da preko ebaya ih ima,a pogotovo za grande punta ima more!!
The italian lifestyle

lepi91

Ja sam jedino našao samo kućište bez elektronike..

Jel možeš kakav link stavit za grande punta?