Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

g3ar

Jesi mijenjao svjećice? Koliko vidim sad idu ikr9j8 umjesto ikr9f8?
<3JTD

Mike20


forsage

fina kola....nema što...kad budeš u blizini javi se (naravno stavi prije masku na prednji dio auta iz epidemioloških razloga-a i radi kamenčića).Ak trebaš broj moba javi u p.m.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

Dobar je autić.

Kad dojdem u Zagroje, ne stignem niti sve obići  :roll2:
Naravno  :ok:

AntonioK

...a kad češ do Dalmacije da vidimo autić :to:

Mike20

Bio sam par dana u kolovozu, al smo se držali prirode samo :smile:

Mike20

Konačno i to riješeno.



Ništa nije plug and play, treba malo modificirati kavez, treba napraviti kabel adapter Quadlock na iso, pošto je na navigaciji quadlock tip utikača ko na VW-ima, a nema gotovog, mora se prebrikati da radi canbus i ulaz sa B&M, ja sam složio od dva jednog.
Treba GPS antena univerzalna i adapter kabel za antenu fakra na ISO.

I onda je sve plug-N-play  :haha7:
Radi sve uredno, ko original

Hvala Bertolu oko pomoći sa kodom radija  :celebrate:

Tooutman

Sad samo gas i ak se izgubis imas pomoc. Kolko stare su mape?

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

2012. Godina.
Imam doma najzadnje, mislim da su 2014/15

Mike20

Malo sam isprobao konačno zimske gume po kojem cm snijega.
Stvarno drže odlično (Kleber Krisalp HP3 u svojoj drugoj sezoni), možda i zato jer su relativno uske na relativno težem autu (205 na preko 1500kg s vozačem).

Doznao sam da auto ima hazard lights ovisno o brzini i trajanju kočenja, to nisam nigdje našao u popisu opreme.
Isto sa isključenim ASR-om, ako auto bočno prokliže u zavoju ili skretanju, pali se lampica (zaokruženi trokut)
To bi imalo veze s nekakvim ESP-om, vjerojatno preko ABS senzora to prati  :grin:

I konačno zamijenio amortizere stražnje haube, kod nas su dosta skupi, ne pašu "univerzalni" radi skošenog dosjeda na kraju. Uzeo Magenti Marelli 2 komada 250kn, pa ćemo vidjeti koliko će potrajati

156 sp1 rosso

Citat: Mike20  u 05 Prosinac 2020, 14:16:27
Malo sam isprobao konačno zimske gume po kojem cm snijega.
Stvarno drže odlično (Kleber Krisalp HP3 u svojoj drugoj sezoni), možda i zato jer su relativno uske na relativno težem autu (205 na preko 1500kg s vozačem).

....eto vidiš,sestra me zamolila da joj dam neku preporuku za zimske gume.Nakon pola sata na internetu zaključak je bio kupi kleber hp3! Kupila ih je prije mjesec dana. A prije dva dana pogledam na stranicu jednog našeg renomiranog vulkanizera......akcija kleber hp3 .... evo ih sad u gepeku mog grande punta . Sutra idu na montažu. Kad sam vidio mnoštvo testova i njihove ocjene plus cijena za koju se nude......izbor je bio jednostavan.
....i tata bi sine...

Mike20


Gillet

kay signalizira taj hazarderski light? ja sam svog maxa sprobal naparkingu po snijegu jerbo nisam se usudio isprobavati pa suhom kak dela ta elektronička stabilnost,,, i dela jako dobro,, barem po snijegu,,,,

Mike20

Pali sva četiri žmigavca automatski da signalizira na opasnost vozaču iza sebe. Ak je veća brzina i jače kočenje, žmiga duže

Gillet

mislim da moj ne žmiga,,a valjda bu još kay snega pa bum probal... :roll2: