Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tooutman

Pa te sigurnosno ukljucvanje sva 4 ti je imao i bravo isto kao i paljenje lampice dok ti proklize kozac. To obavezno se testira zaruljica dok snijeg ili led na cesti :)

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

gandi

To testiranje sa snijegom i ledom je za aute kojima fali momenta za provrtit kotač na suhom.
--->>>    click here      <<<---

Gillet

prokliz kotača morem na suhom,, nno baš da se bunm po suhom dopelal u zavoj ko maniac da testiram dali sustav el. stabilnosti dela il ne dela,,,, i ne bi,,probal na snijegu i sad znam da radi,, safety first,,ili america first,, ah, više ne znam kak ide,,,,

Miha.

Citat: Tooutman  u 06 Prosinac 2020, 21:43:02
Pa te sigurnosno ukljucvanje sva 4 ti je imao i bravo isto kao i paljenje lampice dok ti proklize kozac. To obavezno se testira zaruljica dok snijeg ili led na cesti :)

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk


Bravo to nema.

Mike20

Citat: gandi  u 06 Prosinac 2020, 21:57:47
To testiranje sa snijegom i ledom je za aute kojima fali momenta za provrtit kotač na suhom.

U sridu.  :haha7:
Ja sam više kočio nego proklizavao
Mene je zanimalo ti prolasci kroz zavoj sa i bez sustava, al nisam mogao isprobati poÅ¡to su doÅ¡li pravi drifteri sa Civicima iz 1996, Audi a4 iz 2000 i slična ekipa  :roll2:

Citat: Miha.  u 07 Prosinac 2020, 06:25:31
Bravo to nema.

Moj Bravo je bio sirovi sportaÅ¡, bez ASR-a/ESP-a, samo dobar stari ABS  :roll2:

Citat: Gillet  u 07 Prosinac 2020, 00:34:51
prokliz kotača morem na suhom,, nno baš da se bunm po suhom dopelal u zavoj ko maniac da testiram dali sustav el. stabilnosti dela il ne dela,,,, i ne bi,,probal na snijegu i sad znam da radi,, safety first,,ili america first,, ah, više ne znam kak ide,,,,

Ti pazi kak driftaÅ¡ poÅ¡to imaÅ¡ visoki auto i jedan cilindar premalo  :grin:

Gillet


Tooutman

Citat: Miha.  u 07 Prosinac 2020, 06:25:31
Bravo to nema.


Ima ima. Moj je doduše redizajn kao i ova uputstva. Vidim da neki imaju, a neki ne. Vodila se rasprava i ovdje
https://www.fiatforum.com/bravo/193570-hazard-warning-lights-come-when-braking-hard.html

Moj takoÄ'er ima i ESP plus ASR koji se može deaktivirat. A piÅ¡e da se taj trokutić prikaže kada se ukljući ESP

Citat: Gillet  u 07 Prosinac 2020, 00:34:51
prokliz kotača morem na suhom,, nno baš da se bunm po suhom dopelal u zavoj ko maniac da testiram dali sustav el. stabilnosti dela il ne dela,,,, i ne bi,,probal na snijegu i sad znam da radi,, safety first,,ili america first,, ah, više ne znam kak ide,,,,

U potpunosti se slažem, zato i postoji snijeg da na malim brzinama si možeš simuliat situaciju koja ti se može dogodit na puno većim opasnim po život.
Ja prevenstveno dok je takvo vrijeme znam malo stisnut da se upoznam s cestom u kojem je stanju i prilagodim vožnju tim uvjetima.


Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Miha.

Moj onda nema. Inače svi imaju sve osim onog 1.4 90ks.

ABS, ASR, MSR, ESP, EBD, HBA, Hill Holder. Sve sam probao jedino asr ničem ne koristi.

gandi

Da, na snijegu i malim brzinama se ne može sletit sa ceste u grabu ili nekome u dvorište ili preko nekoga.
Na snijegu i na malim brzinama se ne može krovirati auto.
Snijeg je 100% siguran za tako razna isprobavanja.
--->>>    click here      <<<---

Tooutman

NiÅ¡ta nije sigurno, a pogotovo  ne snijeg, a da ne govorim led . Tek su u tim uvjetima auti u grabama i okolo ceste na krovu ili na kotačima. Pričamo o savjesnoj voznji i najviÅ¡e pameti svih nas vozača. To ako će netko neÅ¡t probati, testira na svoju odgovornost, i uvijek moze doći do nesreće. O tome je i bit da se simulira neÅ¡to, a valjda taj koji to radi će to probati na praznom parkingu gdje ima dosta prostora da to isproba. Naravno, neki neće i uvijek će biti krÅ¡a loma i poginulih pa makar mu žarko sunce sjalo i bile ganc nove premium gume na autu i svi xy senzori. Sorry na OT
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

gandi

Ili će probati nazvati oryx centar sigurne vožnje (ako još postoji) i pitati za opciju prolazka poligon sa vlastitim autom. A ako im je stvarno u interesu promovirati ono čime se bave, pretpostavka je da će biti raspoloženi za dogovor.

Kad smo već zaglavili u ot
--->>>    click here      <<<---

Miha.

Bolje je mokra podloga za isprobavanje. Jedino će MSR upalit samo snijegu,blatu, šodru.
Ja sam probao okretanje za 360, naglo skretanje i kočenje sa 80kmh, kočenje sa 80kmh jedna strana mokra i blatna druga strana suha. Kočenje u zavoju sa oko 120kmh ( baš neugodan osječaj kad auto potegne u unutarnju stranu zavoja). :tupan:

Mike20

Ajmo razlaz, u temi o finom autu vi doÅ¡li driftat s Bravima   :facepalm:


Gillet