Mk1 - Instrument tabla

Autor BluePunto, 30 Prosinac 2012, 11:52:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zjurina

Citat: BluePunto  u 30 Prosinac 2012, 17:42:15

Citat: zjurina  u 30 Prosinac 2012, 16:03:31
Citat: BluePunto  u 30 Prosinac 2012, 11:52:34
e pozdrav ekipa, imam jedno pitanje... nabavio sam neku instrumental tablu
sa obrtajima... trenutno mi je na autu isto neka sa obrtajima samo ima plave pozadine, a serijski moj punto  ima tablu sa satom i bez kazaljke od temp., e ovak sad :

...

kaj bus s tom tablom? & jel bi se moglo vidjet ak bi ona pasala kod mene na Palia, /u slucaju da bi ju htel resit, ak  toi ova sad dobro radi/

nisam 100% siguran al mislim da ti ne paše sa mk1 na palia, neko je vec sa foruma probavao obrnuto sa palia na mk1 pa nije išlo.. evo link: http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=26505.0

:ok: hvala puno na odgovoru. izgledalo je odnapred da su iste... :|  Probat cu vidjet kombinaciju sa Weekend-om.

M.P.

koje su žaruljice u tabli, T5? crkla mi jedna,a ne da mi se sad raskapat da vidim

BluePunto


M.P.


fiat punto s55

kolege fiatisti, znam da negdje ima tema al da sad ne potrošim mladost tražeći, pitat ću tu pošto je vezano za tablu, na koji način je ofarbana u onu zelenu bolju, dal je folija il je nešta drugo, ako je folija dal se može maknit ili postoji neka druga caka, i odmah da pitam kako se riješit te zelene boje na centralnoj konzoli, dakle htio bih promjenit boju u plavo, negdje na forumu se spominjalo nekakvo šmirglanje folije ako se nevaram, i stavljanje plavih ledica, htio bih to, pošto mi je auto plavi i osvjetljenje na radiu je plavo, pa da mi sve bude u tonu
nema slika u potpisima :)

danci1993

zelena folija ti je gore, ja znam d se skida sa acetonom, ali kolko ce ti to bit uspjesno nemam pojma ja sam probo i nikad nemozes ravnomjerno to ocistit, najbolje da ti netko isprinta istu takvu samo kazes da bude prozirna ili bijela pa koju boju stavis da se ta vidi....

fiat punto s55

hvala, probat ćemo nešta, nije da mi smeta ta zelena boja, nije kričava, fino odmara oči, al brate skoro 12 godina jedno te isto gledat, msm stvarno xDDD...šalu na stranu, htio bih to promjenit u neku nježnu plavu, a cageri da mi sjaju crveno, jel se da to kako sredit?
nema slika u potpisima :)

danci1993

a eto reko sam ti kak bi bilo najbolje, da ti netko napravi foliju zamjenis i stavis lampice u koju god boju zelis i to je to, ja bi sebi slozio recimo bijele brojeve kazaljke crvene i na okretajima pred kraj crveno...

fiat punto s55

ja nemam obrtaljku tak da mi niÅ¡ta nije problem osim onih crvenih kockica  na cageru od goriva, i to bi ostavio crveno, a ovo resto u plavo sa crvenim cagerima, a nekako najjeftinije rjeÅ¡enje mi je aceton, pa probati kako ide
nema slika u potpisima :)

danci1993

pa eto prvo si nadji nekog da ti to napravi, onda uzmi aceton pa deri, ako dobro napravis super ako ne da odma imas nekog da ti to slozi

vlatko11

Citat: fiat punto s55  u 06 Studeni 2013, 17:05:42
ja nemam obrtaljku tak da mi niÅ¡ta nije problem osim onih crvenih kockica  na cageru od goriva, i to bi ostavio crveno, a ovo resto u plavo sa crvenim cagerima, a nekako najjeftinije rjeÅ¡enje mi je aceton, pa probati kako ide
Nemoj isprobavat ništa bez rezervne.U slučaju da zaje.. ili nisi zadovoljan staviš rezervnu ili se igraš sa rezervnom pa kad dobiješ što hoćeš zamjeniš.

fiat punto s55

hebemu, upravu si, al msm da će se situacija sa puntićem lagano mjenjat, dobio sam posao, vidjećemo kakva će bit prva plaća, i onda kreće lagano sreÄ'ivanje, niÅ¡ta preterano nego onako neÅ¡ta umjereno, npr crna angel eyes svjetla, i aluminke od hgt-a ako paÅ¡u (4x98 unutarnji fi 57,1), treće Å¡top svjetlo, serijski spojler u boji auta, branici u boji auta, lagani distanceri, ako trebaju onda samo 3 cm na svaki točak, lagano spuÅ¡tanjei malo Å¡ire gume
nema slika u potpisima :)

neven92

pase od gta tabla na obican punto? nemrem nigdje naci tu info.

Green Punto

eo pogledaj si ovdje http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=32002.0

ovdje imas nesto o tom digtalnom senzoru brzine, pitaj decke mozda ti mogu pomoci http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=32075.0
Cuore Sportivo   :wiii:

Susiah

Skinuo sam instrument tablu i kad sam je vratio nazad ne rade mi obrtaji, u cemu je problem?