Fiat Punto TD 60 hitno pitanja

Autor Fyodorovich Dragunov, 01 Studeni 2015, 12:51:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fyodorovich Dragunov

Imam priliku, od druge vlasnice uzeti punto 60 td sa 150 000 km...ona ga ima 12 godina. Rega je još 4 mjeseca, '99 godina. Molim savjet po pitanju mogućih kvarova, neke stvari koje su odlazile i na što paziti osobito? Auto je sav na žgance. I kolika je realna vrijednost? Traži se 1050 eura.
Prva potpis druga i u oblaku si dima

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Mike20

Vidi lim od ispod, postoji mogućnost da su podovi, pragovi i prednje mulde truli. Motor je izdržljiv, al radi ko traktor, grubo, glasno, prenosi buku jako u kabinu. Da je nešto posebno štedljiv i nije, troši i ko benzinac od 55ks
150 000km za 16 godina star auto ispada nešto ispod 10 000km godišnje što je čudno, daleko manje nego što ljudi rade benzicima. Ak je auto 12 godina kod nje, pitanje je gdje je bio ove 4 godine i koliko je u te 4 godine stvarnih km napravio

Fyodorovich Dragunov

Da to je taj. A tu mi od kuće par sto metara i auto i mehaničar pa mogu pogledati dobro.
Prva potpis druga i u oblaku si dima

tomozuki

Ako ga bas hoces odi sa vlasnicom mehanicaru, nek ga digne i vidi stanje stvari
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Mike20

Citat: tono92  u 02 Studeni 2015, 00:11:09
Za tu lovu si probaj nac barem bravo ili bravu 1.9jtd ak bas oces dizelasa , i jos za te pare naÄ'es registriranog ili barem benzinca sa plinom

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk

za tu lovu bolje Punto nego isluženo Bravo

topolino

I punto ima bolji prtljaznik od brava i isto mjesta nazad
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

bojanDS

Ti diesel motori od fiat punta 1.7td jesu jako mali potrosaci,ali su jako losi motori...vise manje svaki kojem otvoris filter zraka je jako masan...neki doslovno puni ulja...na njima se najcesce kvare najvise alternatori i turbine i termostati....i cim je malo veci minus treba jako dobar akumulator da upali...i malo mu treba vise verglanja da sastavi....da nebi mislio da ovo pisem bezveze,inace prodajem samo puntace u djelovima...i doslovno svaki tjedan me bar dvoje ljudi zove za taj motor...jer jako se kvare....a ss druge strane neki nikad nisu imali problema...i pazi da nije broj sasije strulio...

Fyodorovich Dragunov

Trebalo bi zatvorit temu. Kupio sam vec 1.1 benzin i sad se s njim igram.
Prva potpis druga i u oblaku si dima