Fiat punto mk1 osvetlenja

Autor Devoxx, 20 Prosinac 2015, 23:11:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Devoxx

Eh ovako prvo da Vas pitam, je li fabricki da ne radi osvetlenje kod obrtaca za grijanje u auutu posto u mraku ne vidim stq cu okrenuti da li na vruce ili hladno heh

Eh sad da Vas isto pitam hocu da urqdim oavetlenje auta sa onim led svjetlima dole kod nogu gdje je gas kvacilo kocnica I na par mjeata u auutu sta mi treba od opreme za to I kad bi radio to gdke bi spajao te zice na sta

M.P.

osvjetljeno je, imaš dvije sijalice ispod, zaboravih tip

Stilo M

T5 zaruljice idu
Iste ko za svjetlo u upaljacu,pepeljari,tabli..


A za ispod nogu ti je najbolje kupit led traku
Dosta ti je 10cm na svakoj strani i spojis je na posebni prekidac da je mozes palit i gasit kad hoces ili spojis na svjetlo u krovu da kad otvaras vrata da ti se pali ispod nogu
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Devoxx

Znaci led traka vazi :)
Onda mi je crkla ta T5 sijalica gdje se tqcno nalazi da danas vidim da zamjenim sigurno je crkla

M.P.

isčupaj srednji kotač, onaj za brzinu ventilatora, ispod ti je jedan inbus, još 2 imaš iznad radija. kad skineš ploču, sve je dalje jasno :)

Devoxx

Citat: M.P.  u 21 Prosinac 2015, 16:24:11
isčupaj srednji kotač, onaj za brzinu ventilatora, ispod ti je jedan inbus, još 2 imaš iznad radija. kad skineš ploču, sve je dalje jasno :)

Hvala ti bas bi se namucio dok bi trazio gdje stoje sijalice te da ih zamjenim

Mihajlo90

A Punto ima osvjetljenje i pepeljare ? Pa gdje je ta žaruljica, pošto meni ne radi.

Hvala !

vlatko11

Citat: Mihajlo90  u 01 Siječanj 2016, 10:35:39
A Punto ima osvjetljenje i pepeljare ? Pa gdje je ta žaruljica, pošto meni ne radi.

Hvala !

Integrirana na upaljaču.

Mihajlo90

Kako se mjenja osvjetljenje upaljača / pepeljare ?

Hvala !

vlatko11

Citat: Mihajlo90  u 01 Siječanj 2016, 20:01:02
Kako se mjenja osvjetljenje upaljača / pepeljare ?

Hvala !
Dosta davno sam to radio ali mislim da ide ovako:
Trebaš doći iza do kućišta upaljača,od strane žica,imaš jednu crnu kao kapicu koju skineš i ispod vidiš sijalicu koju potegneš prema nazad i vani je.