Lifteri haube

Autor vlatko11, 07 Travanj 2016, 08:13:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vlatko11

Neznam ima li tema,nemogu ju pronaći.
Dali je netko stavljao liftere na prednju haubu na Punto mk1?
Koje,tj od čega i gdje ih je učvršćivao i kako?

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

core3i

Uzmeš od Stila pa izmjeriš - postaviš?
Link

eLaCiD

Citat: core3i  u 07 Travanj 2016, 14:48:29
Uzmeš od Stila pa izmjeriš - postaviš?
Link

Uzmeš od stila...pa nije li jednostavanije uzeti od Punta sa zadnjih vrata..nešto alata i postavim ih za pol sata ..
098  38 77 11
elacid@net.hr

core3i

Vidiš, zato nije loš forum, ako nešto pogrešno napišem - naći će se netko pa će me ispraviti. Zapelo mi za oko "sprijeda" pa sam postao link (mislio sam da bi napred trebali biti nešto tanji?). Taman imam jedan i trebam napaviti nosače.

vlatko11

Vidiš,imam stari od Tipa. Probat ću njega ukomponirat.
E sad Å¡to mislite jel dosta jedan ili treba dva?

DinoG

Ako je ispravan trebao bi bit dovoljan 1, ali ako su kao kod mene stavi 2. Meni su bili propisali na gepeku, vrata padala sama od sebe, stavio ih na haubu i hauba leti s njima. Sad jel do kuta otvaranja ili tezine ne znam, al funkcionira super :D

Uzmes si one sarafe s kuglom na vrhu, netko je tu na forumu prodavao, od njega sam i ja uzeo. Samo ih usarafis na postojece rupe na blatobran i na haubu, najmanje kemije

TOMMYmk1


thomekh

Tako je,samo sraf s kuglicom ko na zadnjoj haubi i obavezno dva amortizera stavi...imam ih ja 5-6 komada ako kome treba

vlatko11

E,da lifteri napravljeni ......

Sa obje strane sam stavio.

casual

Citat: DinoG  u 07 Travanj 2016, 20:55:00
Ako je ispravan trebao bi bit dovoljan 1, ali ako su kao kod mene stavi 2. Meni su bili propisali na gepeku, vrata padala sama od sebe, stavio ih na haubu i hauba leti s njima. Sad jel do kuta otvaranja ili tezine ne znam, al funkcionira super :D

Uzmes si one sarafe s kuglom na vrhu, netko je tu na forumu prodavao, od njega sam i ja uzeo. Samo ih usarafis na postojece rupe na blatobran i na haubu, najmanje kemije

sjeti me da to pogledam sad u subotu i poslikam :D