Fiat Punto mk1 75S curi gorivo

Autor Mihajlo90, 02 Srpanj 2016, 13:01:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Memphis

Cijev sa pumpe, plastične kopče popuste pa kad nabije pritisak hoće skliznut crijevo ...

Mihajlo90

Za čega služi to crijevo tj. kuda vodi ?

topolino

Jedno je polaz, a drugo je povrat goriva.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tono92

Koje god crijevo da se otkacilo curit ce ti gorivo jer jedno je da tjera prema motoru a drugo je dovod i naravno kak tebi auto radi pumpa koja je zaronjena u benzin tjera prema motoru i vraca se nazad pa posto tebi auto radi a curi ti gorivo onda ti nevalja povrat goriva , vidi gore na pumpi imas 2 kopce sa crijevima i jedna deblja ti tjera gorivo a ova manja ti je povrat goriva a to i tebi curi  sto posto sam siguran .. .  .

Mihajlo90

Curilo je odmah nakon tankanja. Motor tada nije radio a dolje lokva goriva.

topolino

Pukla guma ili odusak za tankanje. Pogledaj kod zadnjeg kotaca ispod cepa su ti cjevi.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tono92

Skines dole rezervar i pogledas di curi ovak mozemo samo nagaÄ'at ,a i nije to neki kvar koji se neda popravit

Mihajlo90

Evo opet nakon tankanja isti problem. Sada sam odmah otvorio poklopac pumpe i vidio ovo:



Po pumpi benzina na bacanje i normalno curilo je opet ispod auta. Gdje sad opet curi.... Izgleda da ću sutra morati opet do majstora :-(

Tono92

Citat: Mihajlo90  u 27 Srpanj 2016, 20:54:34
Evo opet nakon tankanja isti problem. Sada sam odmah otvorio poklopac pumpe i vidio ovo:



Po pumpi benzina na bacanje i normalno curilo je opet ispod auta. Gdje sad opet curi.... Izgleda da ću sutra morati opet do majstora :-(
Covjece daj promijeni tog majstora , taj vjerojatno voli zezat stranke ili bas tebe :)

Mihajlo90

Bio sam i kod drugog i opet ***. Gdje sad to curi ? Na prstenu ili ?

topolino

Pogledat cu danas dali imam prsten sa kucistem, pa ti javim.  Puklo ti je kuciste na prstenu ili ti je navoj pojeden.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

crev1986

Upali auto i gledaj dal sta curi na crijevima,ako ne curi na crijevima iskopcaj crijeva i konektor odsarafi taj veli vijak sam i vidi u kakvom je stanju brtva pumpe ako ne valja promjeni je

Mihajlo90

Kad radi ne curi ništa. U pravilu curi pri tankanju kada je tank preko pola. Do pola ne curi a sve preko curi kao iz slavine oko pumpe i naravno ispod dok ne iscuri sve do polovice tanka.

Memphis

Taj žuti šaraf (o-ring) ti je u koso zašarafljen ... vidi se iz aviona ... zato ti curi jer nije legao kako treba. Zabi prste ispod njega s jedne pa s druge strane. Vidjet ćeš da ti je različiti razmak.

Mihajlo90

Točno tako. To je bio problem. Hvala ti !!!

Nego sad imam problem a to je da mi plovak ne radi kako treba. Tank je pun a on pokazuje oko pola. Gdje da nabavim taj plovak ?

Hvala !