Letva Volana Punto mk1

Autor PuntoDU, 10 Srpanj 2016, 13:35:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

PuntoDU

Pozdrav ekipa
Treba mi hitno pomoć oko situacije s letvom volana
Naime otišla ona jucer u bananu :P, tek sam nedavno doselila pa baš neznam kako ovdje u Splitu stoji situacija sa otpadom za Punta.
Stoga bi vas molila ako itko može dati korisnu informaciju di (kod koga) da potražim dijelove za punta pa da pokušam nabavit letvu. ili možda i netko od vas ima koju viška :D po prihvatljivoj cijeni jer automehaničari nisu zdravi nedam im te pare :P :P

topolino

Servo letva ili obicna? Obicnu je pametnije reparirati, dok servo radije polovnu pa dok radi, radi. Reparacija u zg je oko 3800 kn hidraulicne letve.
Predstavi se ovdje da bude sve regularno: " Predstavljanje novih clenova"
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

PuntoDU

Ma obična. Nista zg u st sam i rjesavam to sto prije.
Oću oću sami.nisam nikako stigla. Do sutra najkasnije će vam sve potrebno biti poznato ;))

the-rider

Citat: topolino  u 10 Srpanj 2016, 16:29:31
Servo letva ili obicna? Obicnu je pametnije reparirati, dok servo radije polovnu pa dok radi, radi. Reparacija u zg je oko 3800 kn hidraulicne letve.
Predstavi se ovdje da bude sve regularno: " Predstavljanje novih clenova"

ma kakvih 3800, cca 1200kn je reparacija, obicna oko 600
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

PuntoDU

Eee tako već mozemo pricati.

the-rider

plus demontaza-montaza i optika poslije
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

manje vise svugdje
ja saljem u hidroletve
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

CrimsonNox

Imas autootpad bauba u dugopolju Put Kvartira 30, tel 655 110 i imas otpad na terminalu 091 781 4662 to su 2 koja ja znam. Ovaj sa terminala se cuje s jos jednim likom sto drzi otpad. Moja preporuka je bauba.

Delta TD

100 kn + poštarina cca 30-50kn
098871798