Tipo, Tempra, Coupe, itd... ležajevi od zadnjih vilica.

Autor gandalf, 26 Lipanj 2010, 17:56:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

BernardoR

hm a kaj ide uz te prstene..nekak mi izgleda da je plastika dublje od njih..joj..
eh da manje troĹÄ,,i

gandalf

da, plastika je malo dublje.
trebaš uzeti dvije manje kacavide (najbolje ispitivače ili nešto još manje) i s njima najprije prebaciti plastiku preko prstena (npr, kao kad skidaš gumu na bicikli), a onda ju izvuci van s kombinirkama.
samo pazi da ju previše ne izlomiš, a to ti se može lako desiti.

BernardoR

eh da manje troĹÄ,,i

tipo 1.7d

evo i mene u ovoj temi  :skartoc

zadnji desni kotač mi se "nakrivio"  :tup

našao sam komplet za reparaciju za jednu vilicu je oko 270kn a u jednom servisu sam pitao za cijenu rada i kažu 240kn po vilici što mi se ipak ćini malo previše pa ću vjerovatno sam mjenjati jer dati 1020kn za reparaciju mi je malo previše

BernardoR

di ima taj set za 270 ja sam kupio samo lagere po 70..ja sam rijesio jednu stranu sad moram jos drugu.sad mi je jedan kotač nekak prema iza za prst a drugi dva prsta do branika
eh da manje troĹÄ,,i

tipo 1.7d

našao sam na drugom mjestu za 180kn, kupujem u ponedjeljak

BernardoR

super..ja idiot nisam ni pitao kad sam kupovao druge stvari a lijepo sam mogao sve novo stavit...
eh da manje troĹÄ,,i

zvrk

180kn/kom. je super cijena...

ali zamjena nekad zna biti zeznuta...

zvrk


tipo 1.7d


BernardoR

da zeznuto je kad se zapece to sve i tesko je izbit saraf..pa rezervoar dole i tak...
eh da manje troĹÄ,,i

tipo 1.7d

kupio sam kit za reparaturu i sad samo da uhvatim vremena i da me posluži sreča pa mjenjam sve unutra novo, ako neću imati sreče našao sam jedan servis u kojem traže 320kn za promjenu

BernardoR

da ako ces sam radit uzmi si barem 2 dana..jer oce puknut saraf koji i tak..
ja opet imam problem,mislio sam da mi je to zbog tih lagera promijenim na desnoj strani i kotac se nesto izravna,stavio sam i nove amortizere i taj kotac mi je sad i vise unutra i tu mi je nizi auto za 3 cm,a na drugoj di nisam mijenjao lagere mi je kotac dosta vise prema van i vislja je ta strana puno.. ispricavam se na ovak dugom postu
eh da manje troĹÄ,,i

tipo 1.7d

ma ne mislim sam skidati most, ako šarafi od vilice neče ići van idem u servis neka oni promjene

BernardoR

kad se zapeku tesko ih je izbit jer nema mijesta pogotovo za desni kad gledas od iza..pa rezervoar dole...i tak
eh da manje troĹÄ,,i