FIAT Tipo-krovni spojler made in backyard

Autor boresky, 18 Ožujak 2011, 14:46:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tipo 1.7d

 :off:  neću viÅ¡e da vidim salon namjeÅ¡taja u temi  :trus

boresky

+ ko ne maze,taj ne vozi +

kresozg

Citat: boresky  u 19 Ožujak 2011, 12:58:42
FIAT TIPO KROVNI SPOJLER VEĆI kom 914,26 kn 20% 731,41 kn 822,83 kn 868,55 kn
Prošli put kad sam bio gledao cijene,još nije bio naveden popust. :no2:

ma nemoguće. te cijene s popustom tamo stoje najmanje godinu dana. uostalom, onaj manji spojler za 350kn je duplo ljepÅ¡i od velikog. bar meni. u svakom slučaju, sviÄ'a mi se kako si to napravio. baÅ¡ me zanima kako će izgledat kad se pofarba

boresky

#18
http://www.autoprocentar.hr/catalog/index.php/fiat-tipo-c-2_111_417
Ispričavam se,kreÅ¡o :crveni: Zamijenio sam neke stvari.Ovi meÄ'imurci su nafrljili cijenu urnebesno!
Sutra će sve biti gotovo,danas sam ga zalijepio za vrata prtljažnika i suši se lagano :finoucat
+ ko ne maze,taj ne vozi +

kresozg

u koju boju si ga stavio? i stavi slike kad bude finito

kekač

napraviš i meni jedan?
moram priznat, sviÄ'a mi se, jako...  :ok: 
:resp
RI team vulgaris   :D:  pijanduRI team   :drink:

boresky

Konj mater!!!!Lud sam!!!!Sam sam si kriv jer ić radit nekaj o čemu nemaš pojma je čista glupost!
Tu prokletu plastiku sam prevukao crnom diht masom a kad sam zalijepio "spojler" za haubu i bacio prvi sloj farbe,ave se rastopilo!Naravno,uopće nisam razmišljao da nitro iz boje grize tu masu :lud
Otrgo sam ga dole i popljuvo pošteno!Kad mi se živci smire,idem ispočetka.
A bio je tak dobar,sve sam zagladio i na milimetar postavio i eto,napuhnulo se i je** ga...... :facepalm:
+ ko ne maze,taj ne vozi +

tipo 1.7d

 :tup

kad ćeš raditi drugi napravi malo žiri jer ti je bio s lijeve strane malo kratak

ronnie

Tko radi taj i griješi. Rece pijetao i side s patke

neka, samo naprijed super je izgledao

FileFixer

Citat: kresozg  u 19 Ožujak 2011, 22:48:24
ma nemoguće. te cijene s popustom tamo stoje najmanje godinu dana. uostalom, onaj manji spojler za 350kn je duplo ljepÅ¡i od velikog. bar meni. u svakom slučaju, sviÄ'a mi se kako si to napravio. baÅ¡ me zanima kako će izgledat kad se pofarba

Di ima taj za 350kn?

                          E=mC^2 +/-3dB


FileFixer

Taj mi je mali i ne sviÄ'a mi se. Ne isplati mi se raditi spojler za tako malu cifru da ga hoću staviti na auto. A ovaj?


                          E=mC^2 +/-3dB

boresky

Taj je veličinom ok ali mu je oblik čudan i ne leži uz vrata gepeka onako fino.Nemogu to opjasniti ali baš kao da nije za taj auto.....Recimo,Honda Civic mk 3 ima jako lijep spojler,baš leži na autu.
+ ko ne maze,taj ne vozi +

suzy1989

takav spojler sam ja imala,super mi je,ali jedina stvar na njemu koja mi se ne svidja je to sto je sa strane Å¡iri od haube,ima tu neku izbocinu...

evo i slikice:


FileFixer

Ja bi mu skratio te izbočine koje idu sastrane preko haube. Doveo to na kosinu haube da sjedne iza gume od šajbe, a onda bi ga trebao i ispilati posredini za koji cm.
Hvatao bi ga baš tamo gdje je boresky hvatao ovoga kojega je napravio.
Ovaj manji kojeg prodaju isto ide cijelom površinom preko gornjeg djela vrata gepeka i onda to zadebljanje ide na krov.

                          E=mC^2 +/-3dB