tipo 1.6ie nepoznata žica

Autor markohemarko, 04 Siječanj 2014, 12:53:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

markohemarko







Žica izlazi iz bužira instalacije, pa vjerujem da nije ništa naknadno spajano. Žica je bila odrezana i visila bezveze, ja sam ju izolirao. Nalazi se kod prednjeg lijevog kraja a po duljini ide negdje oko fara. Sumnjam da je masa ali ne želim bezveze spajati. Pregledao sam okolicu oko fara no nisam naišao na ništa sumnjivo gdje bi ju mogo upiknuti. Inače, nemam nikakve probleme što se tiče osvjetljenja ili bilo čega drugog.

Eto ako netko ima takvu pilu 55kw, ako može da pogleda kod sebe.... Žica je tanka sivo/žuta, viÅ¡e siva nego žuta  :lol

Kremenko

Ima li auto daljinsko zaključavanje, ili je možda imao? Meni je svjetlosni signal spojen na poziciju, pa farovi svijetle, a ne žmigavci. Možda je ranije i tvoj imao pa skidano, ali žica ostala..

markohemarko

Centralno da, daljinsko nije imao. Općenito, pa kaj su tipači imali daljinski?
Daljinsko sam naknadno ugradio.
Nego, joÅ¡ uvijek mi ovo misterij  :neznam:

Miki

Daljinsko nije tvornicki niti jedan model nije imao a centralno svi malo bolje opremljeni. Ovo bi ti lako moguce mogli biti da je netko prije imao daljinsko pa kad su cupali su ovo ostavili kao višak.
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

markohemarko

Oćeš reći da je bivši vlasnik naknadno ugradio daljinski i poslje ga izvadio van? Teško... Veoma teško jer žica izlazi iz bulžira gdje je kompletna tvornička instalacija...

ps, sada sam se sjetio, bivÅ¡i vlasnik mi je pričao o centralnom, imao je problema sa njime pa je njegov mehaničar izvadio relej centralnog van. Tako da ga uopće nije koristio.... JoÅ¡ veći razlog zaÅ¡to imam sumnju da nije imao daljinsko zaključavanje! A i dedica je je bivÅ¡i vlasnik  ;D

Daj neÅ¡to bolje baci na stol  :D

Miki

Citat: markohemarko  u 04 Siječanj 2014, 23:17:58
Oćeš reći da je bivši vlasnik naknadno ugradio daljinski i poslje ga izvadio van? Teško... Veoma teško jer žica izlazi iz bulžira gdje je kompletna tvornička instalacija...

ps, sada sam se sjetio, bivÅ¡i vlasnik mi je pričao o centralnom, imao je problema sa njime pa je njegov mehaničar izvadio relej centralnog van. Tako da ga uopće nije koristio.... JoÅ¡ veći razlog zaÅ¡to imam sumnju da nije imao daljinsko zaključavanje! A i dedica je je bivÅ¡i vlasnik  ;D

Daj neÅ¡to bolje baci na stol  :D
Ako je agt/dgt da mu nije išlo na jetra ono šta mu stalno svijetli kao da su vrata otvorena pa je išao brikat to :eusa_whistle:
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

cupavica lorena

da li ima auto alarm ili je imao alarm
ako nemate hobi,kupite fiat

markohemarko

835c100
no agt/dgt
indikatori vrata rade, osim predje haube, nema nigdje indikatora.
Nema alarma niti sam igdje našao naznake da je to imao.
:neznam:

cupavica lorena

moguce da je od indikatora istrosenosti prednjih plocica
ako nemate hobi,kupite fiat

markohemarko

Nije, pločice mjenjanje prije 2-3 mjeseca, bez indikatora su a i upravo mi je instrument tabla vani, mjenjam žarulje. Skinuo sam grlo potrošenosti pločica, u grlu nema pinova a kamoli žaruljice.

cupavica lorena

to je ok ali instalacija je isla,indikator je bio u opremi
ako nemate hobi,kupite fiat

markohemarko

Na ovaj tip auta idu dvije vrste pločica, razlikuju se u dimenzijama i nijedna nema indikatora. Da je indikator od potrošenosti pločica bio u pripremi, žica nebi tak bezveze bila vani prerezana a i u grlu instrument table nema pinova. Tako da...
hmm

cupavica lorena

nisi me razumio,kontrola je bila u opremi,instalaciju imas ali nemas sve u satu,a plocice na tako starom autu moras traziti  sa indikatorom,dok je na novijim autima obrnuto,ali mozda kod tebe ta zica nije za to ali ako sve ostalo normalno radi neznam sto bi drugo bilo,indikator za prednju haubu niti jedan ionako nema
ako nemate hobi,kupite fiat

markohemarko

shvaćam... nagledo sam se Ä'ekova viÅ¡ka u instalaciji, sa dodatnom opremom itd. ÄŒak i na mom imam viÅ¡ka Ä'ekova, neÅ¡to Å¡to je pripremljeno... Ajmo reći da je to tako, zaÅ¡to Ä'ek, stopica ili slično nije na toj žici?
ZaÅ¡to bi netko izvukao žicu sa Ä'ekom ili stopicom van bužira i "skratio" je, ostavio da visi?

Miki

Citat: markohemarko  u 05 Siječanj 2014, 17:36:34
shvaćam... nagledo sam se Ä'ekova viÅ¡ka u instalaciji, sa dodatnom opremom itd. ÄŒak i na mom imam viÅ¡ka Ä'ekova, neÅ¡to Å¡to je pripremljeno... Ajmo reći da je to tako, zaÅ¡to Ä'ek, stopica ili slično nije na toj žici?
ZaÅ¡to bi netko izvukao žicu sa Ä'ekom ili stopicom van bužira i "skratio" je, ostavio da visi?
Ako sve radi lijepo cvikcange,cvak i nema žice nema problema  :D
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2